2016 Kısa Ugg Modelleri

2016 Kısa Ugg Modelleri

2016 bot modasında yerlerini başka botlara bırakmayan Ugg’ları yine görüyoruz. Her renk ve desende bu ugg botları gençler ve hatta orta yaşa kadar her kadın severek giymekte. Birkaç yıl önce çıktığında kimilerinin bayılarak aldığı kimilerinin ise çok eleştirdiği bu botlar şimdilerde herkes için moda haline gelmiş bulunmakta.

2016 modasında ugglar geçen yıla göre daha farklı. Geçen yıl orta boy ugglar modaydı ve genelde fiyonklu modeller tercih edilmekteydi. Trend bu yıl değişti ve parlak modeller moda oldu. Fiyonklu modelleri görmeye devam etsek de 2016 modasında fiyonklu, kıvırmalı modellerden ziyade düz ve parlak modeldeki ugglar çok trend. Bu parlak modellerde parlaklığı vermek için ya simlemişler ya da pulla kaplamışlar. İkisinden yana da tercih yapabilirsiniz. Fakat pullu olan modeller daha çok satılmakta. Ayrıca bu parlak ugglarda hemen hemen her rengi bulmanız mümkün. Ayrıca 2016 modasında kısa ugglar daha çok tercih edilmekte. En uzun modeller zaten modasını kaybetmiş durumda. Orta boy modellerde trendi korumakta olmasına rağmen kısa modeller 2016’nın gözdesi.

Ugg almadan önce herkesin kafasında birkaç soru işareti oluyor. Mesela bez ayakkabı su alır mı gibi sorularınıza cevap olması için ugglar çok özel kumaştan yapılmmıştır. Bu nedenle kesinlikle su almaz. Yağmurda, karda, çamurda çok rahat bir sekilde giyebilirsiniz. Çamaşır makinesine atarak çok rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bazı kişiler bu yöntemin yapısını bozduğunu söylüyor. Fakat bunun için özel ayakkabı yıkama fileleri var bunları kullanabilirsiniz. Ayrıca ugglar çok sıcak tutan bir bot modelidir. Aldığınıza pişman olmayacaksınız ve bütün kış rahatlıkla giyeceksiniz. İyi alışverişler dileriz.

gri-parlak-ugg-modeli

Gri parlak ve zımbalı Ugg modeli

farklı-ugg-modelleri

Bot şeklinde kısa Ugg modelleri

parlak-siyah-ugg-modeli

Parlak siyah Ugg modeli

siyah-zımbalı-ugg-modeli

Zımbalı ve sade Ugg modeli

tüylü-ugg-model,

Tüylü süt mavi Ugg modeli

desenli-ugg-bot-modelleri

Desenli Ugg bot modelleri

uzun-kısalabilen-ugg-modeli

Uzayıp kısalabilen Ugg modelleri

 

pullu-ugg-modelleri

Pullu pembe Ugg

parlak-mor-ugg

Mor parlak Ugg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık