2016 Yılbaşı Elbise Modelleri

2016 Yılbaşı Elbise Modelleri

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte her kadının derdi aynı aslında. Gideceğiniz yere uygun kıyafet arayışı değil mi? Öncelikle gideceğiniz yer şık bir yer mi yoksa daha salaş bir mekan mı onu bilmeniz gerekli. Çünkü çok şık bir yer değilse topuklu ayakkabı ve mini, şık elbiseleri tercih etmeniz gerekmeyecektir. Salaş bir mekan için abartılı kıyafetlere gerek yoktur. Kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetleri giyerek de gidebilirsiniz. Yemekli bir yılbaşı gecesi ve sonrasında eğlenceyle geçecek bir organizasyon ise tam tersi şekilde topuklu ayakkabılarınız ve mini, abartılı elbiselerinizi giyebilirsiniz. Hatta ve hatta çok abartılı olmayacak şekilde mini abiye elbiseler bile seçebilirsiniz. Eğer yere karar verediysek ve giyeceğimiz kıyafetin tarzını seçtiysek gelelim birkaç ipucu ve kıyafet önerilerine.

Yılbaşının rengi sizlerinde bildiği gibi kırmızıdır. Kırmızı renginin en yakıştığı gecelerden biridir yılbaşı gecesi. Bu nedenle kırmızı rengini tercih edebilirsiniz. Kırmızı mini elbiseler, kırmızı günlük elbiseler veya diğer elbise modellerini yılbaşı elbise modeli olarak seçebilirsiniz. Bunun dışında kırmızıyı sevmiyorum diyenler için her renkte kıyafet olabilir. Ama size kırmızı çok yakışıyor.

Yılbaşında genelde dışarıda geçirenler için bol oynamalı, eğlenmeli bir gece geçer. Fazlaca terlenir. Bu nedenle saçlarınızı sıkı bir şekilde topuz veya at kuyruğu yapabilirsiniz. Ayrıca makyaj konusunda da abartıdan uzak durmalısınız. Far kullanmaktan kaçının. Terlediğinizde akmayacak bir makyaj yapmalısınız.

Uzun elbiseler yılbaşı konseptine çok uygun elbiseler değildir. Bu nedenle mini elbiseleri veya ara boy elbiseleri tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz yerin sıcaklığına göre de üzerinize bir şal alabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz yerin sıcaklığına uygun olarak uzun kollu veya askılı kıyafetler tercih ederken dikkat edin. Genelde dış mekanlar kalabalıktan ve hareketlilikten çok sıcak olacaktır. Bu nedenle askılı kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Aşağıya sizin için birkaç kıyafet seçtim. Beğeneceğinizi ve kafanızda nasıl bir kıyafet giyeceğim fikrinin oluşacağını düşünüyorum. İyi alışverişler dilerim hanımlar 🙂

2016-hem-şık-hem-spor-yılbaşı-elbisesi

2016 Hem şık hem spor mini, kırmızı yılbaşı elbisesi

çok-moda-yılbaşı-elbise-modelleri

Siyah kolları dantel yılbaşı elbisesi

uzun-kollu-yılbaşı-elbisesi

Uzun kollu mini kırmızı yılbaşı elbisesi

çok-şık-kadife-yılbaşı-elbise-modelleri

Çok şık kadife yılbaşı elbisesi

mini-yılbaşı-elbisesi

Mini bordo belden kemerli salaş yılbaşı elbisesi

spor-yılbaşı-elbisesi

Salaş yılbaşı elbisesi desenli

şık-kırmızı-yılbaşı-elbisesi

Çok şık kırmızı yılbaşı elbisesi

yılbaşı-elbise-modelleri

Siyah transparan kollu yılbaşı elbisesi

yılbaşı-için-tulum

Kırmızı yılbaşı için tulum

süper-mini-yılbaşı-elbisesi

Süper mini pudra yılbaşı elbisesi salaş

yılbaşı-elbisesi-siyah

Siyah yılbaşı elbisesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık