Şal Modelleri Ve Yapılışı

Şal modelleri ve yapılışı ile ilgili tüm görsellere galerimizden ulaşabilirsiniz. Şal modelleri kadınların istedikleri renklerde ve modellerde dikilebilir.hazır alımda kişi istediği modeli bulamazken, el emeğiyle yapılan modellerde istediği modeli diktirebilir veya kendisi dikebilir.

Her kadının evde uğraşarak öğrenebileceği bir iştir örgü. Başta zor gelebilir fakat el alıştıkça ve pratikleştikçe bir günde bile örebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda fazlasıyla moda olan örgü şallar hem hazır giyimde hem de el emeği olarak fazlasıyla satılmaktadır. Şal modelleri çok çeşitlidir. Dikdörtgen, panço şeklinde, boyunluk olarak, omuza atmalık veya vücudu tamamen saran şekilde  bir çok model vardır. Zevkinize göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Modelinizi seçtikten sonra ve örgü biliyorsunuz hemen işe koyulabilirsiniz. Mükemmel şalınızı kendiniz örebilirsiniz. Ördüğünüz şalınızı günlük giyimde veya gece giyiminde ve hatta abiye giyimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Abiye giyim için şal örecekseniz daha parlak ve ince ipler tercih ederseniz çok hoş bir şal örebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin hanımlar…

Sizler için hazırladığımız şal modelleri foto listesini inceleyerek, ister kendiniz şal yapabilir isterseniz de hemen satın alabilirsiniz.

Şal Modelleri Örnekleri
Şal Modelleri Örnekleri
Birbirinden Güzel Şal Modelleri ve Yapılışı
Birbirinden Güzel Şal Modelleri ve Yapılışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir