Gelin Nedime Kıyafetleri

Gelin nedime kıyafetleri, düğünlerde gelinin arkadaşlarının giydiği kıyafetlerdir. Genelde aynı modellerde olurlar, fakat bazen isetğe göre aynı model de olmasalar bile renkleri her zaman aynıdır.

Gelin nedime kıyafetlerini taç veya çiçekle süslemek resimlerde nedimelerin ve gelinin daha şık durmasını sağlar. Ayrıca gelin nedime kıyafetlerine uygun olarak damadın arkadaşları da damatlıklar giyerler. Nedimelerin giyeceği kıyafetlerin rengine ve modeline gelin ve nedimeler karar verir. Genellikle renk olarak aqua mavi veya toz pembe tercih edilir. Gelinlikle daha uyumlu durdukları için bu renkler tercih nedenidir. Kısalığı veya uzunluğu önemli değildir. Fakat genelde uzun modeller tercih edilir. Düğünün en gözdesi gelindir ve gelinden sonra nedimelerdir.

Gelin nedime kıyafetleri, gelinin yakın arkadaşları oldukları için abiye modelleri tercih ederler. Uzun abiye modellerden herkese yakışacak model tercih edilir. En güzel nedime olmanız dileğiyle…

Gelinin yakın kız arkadaşları yani nedimeler için hazırladığımız, fotoğraf listesine göz atabilir ve istediğiniz nedime kıyafetini bir an önce sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Gelinlik Nedime Giysileri
Birbirinden Güzel Gelinlik Nedime Giysileri
En Şık Nedime Kıyafetleri
En Şık Nedime Kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir