Kot Gömlek ve Tayt Kombinleri

Kot gömlekler son yıllarda oldukça moda. Ayrıca kot kumaşını kombinlemek oldukça kolay olduğu için kadınların sıklıkla tercih ettiği bir üst giyim kıyafetidir. Kot gömlek ve tayt kombini, kot gömlek ve beyaz pantolon kombini, kot gömlek ve ispanyol paça pantolon kombini, kot gömlek ve şort kombini gibi bir çok kombinde kot gömlek kullanmak mümkün. Hem spor hem şık bir görünüm için kot gömlek ile kombin yapabilirsiniz.

Kot gömlek ve tayt kombini bu baharda oldukça moda olmuştur. Tayt ve kot gömlek kombinini gideceğiniz yere göre yapabilirsiniz. Mesela dışarı çıktığınız bir zamanda sokak modası yaratmak için kot gömleğinizi sade ve salaş bir modelde seçebilirsiniz. Altına siyah ara boy tayt giyebilirsiniz veya altına deri tayt ile de kombin yapabilirsiniz. Fakat desenli bir tayt seçmenizi önermeyiz. Desenli tayt ile hem abartılı bir görünüm olur hem de kot gömlek ile birbirini boğabilir. Seçiminizi düz renklerden yana kullanabilirsiniz. Ayrıca ben sokakta da şık olmak istiyorum diyorsanız mutlaka siyah düz renk bir tayt kullanmalısınız. Yaz kombininizi kot gömlek ile yapacaksanız eğer taytınızı transparan detayları olan bir model seçebilirsiniz. Hem trend hem de spor bir görünüm yakalarsanız. Bu kombininizi spor ayakkabı, babat ayakkabı veya spor bir sandalet ile tamamlayabilirsiniz. Çanta olarak yan küçük çantalardan veya büyük kol çantası seçebilirsiniz. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir çantayı seçebilirsiniz.

Şık bir yere giderken veya gece dışarı çıkarken kot gömlek ile kombin yapmak istiyorsanız şık bir duruş yakalamak için siah düz tayt veya deri tayt kullanabilirsiniz. Tabiki sadece bunlarla değil. Kot gömleğinizin yakaları işli olan bir modelden seçebilirsiniz veya cep detaylarında taş işli bir model seçebilirsiniz. Yani spor görünmek istemiyorsanız gömleğinizi şık seçmelisiniz. Taytınızı düz veya desenli seçebilirsiniz. Tabiki tuhaf desenli bir tayt seçmemelisiniz. Bu kombin sizi şık olmak yerine tatlı, cici gösterir. Kombinlerinizi zevkinize göre yaratın. İyi alışverişler dileriz 🙂

 

ara-boy-tayt-ile-kot-gömlek
Ara Boy Tayt İle Kot Gömlek Kombini
kot-gömlek-ile-deri-detaylı-tayt
Deri Detaylı Tayt İle Kot Gömlek Kombini
kot-gömlek-ile-tayt-kombini
Kot Gömlek İle Tayt Kombini
kot-gömlek-ve-bordo-tayt-kombini
Bordo Tayt ve Kot Gömlek Kombini
kot-gömlek-ve-deri-tayt-kombini
Kot Gömlek Ve Deri Tayt Kombini
leopar-tayt-ile-kot-gömlek-kombini
Leopar Tayt ile Kot Gömlek Kombini
pembe-tayt-ile-kot-gömlek-kombini
Pembe Tayt İle Kot Gömlek Kombini
şık-kot-gömlek-ile-tayt-kombini
Şık Kot Gömlek İle Kot Gömlek Kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir