Kot Pantolon Kombinleri 2016

Kot pantolon kombinleri için aşağıdaki resimleri inceleyebilir ve fikirler edinebilirsiniz. Kot pantolon ile kombin yapmak oldukça kolay. İstediğiniz, beğendiğiniz bir kot pantolonu seçerek üzerine gömlek, bluz, tişört, atlet, ceket giyerek kombin edebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre kombininizi yapabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta ile kombininizi tamamlayıp gittiğiniz yerin en şık kadını siz olarak tüm gözleri üzerine çekebilirsiniz.

Özel bir yere gidiyorsanız ve şık bir şeyler giymek istiyorsanız fakat spor giyimden de vazgeçemiyorsanız kot pantolon ile kombinler tam size göre. Vücut proporsiyonunuza uygun olan bir kot pantolon alarak işe başlayabilirsiniz. Uzun boylu, zayıf bir bayansınız skinny bir pantolon tercih edebilirsiniz. Üzerine şık bir şifon gömlek veya şık bir bluz seçerek kombinleyebilirsiniz. Ayrıca tasarım bluzlardan seçerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Altına stiletto tarzı topuklu ayakkabınızı giyip, elinize de portföy çantanızı aldığınızda sizden daha şık görünen kimse olmayacaktır.

Kot pantolon ile günlük spor bir giyim yaratmak istiyorsanız eğer 2016 modasıyla dolaplarımıza giren yüksek bel, rahat pantolonlardan giyebilirsiniz. Aynı şekilde 2016 modası ile gelen göbek açık bluzlar, transparan kıyafetler ve büstiyerlerle de kombinlediğinizde sokak şıklığını yakalamış olursunuz. Ayağınıza daha da şık olmak isterseniz simli, taşlı ayakkabılar giyebilir veya sadelikten yana olrsanız da sandaletinizi giyerek kombininzi tamamlayabilirsiniz. Kıyafetinize uygun bir çanta seçtiğinizde ise dışarı çıkmaya hazırsınız. Bu tarz bir kombin ile göbek açık olmamak şartıyla işe de gidebilirsiniz. Ayrıca 2016 modasında boyfriend kotlar, yırtık kotlar ve yüksek bel çok moda olduğu için kombinlerinizi yaparken kot olarak seçimlerinizi bunlardan yana kullanabilirsiniz. Boyfriend yırtık kotlar sokak giyiminde salaş bir tarzı yansıtıyor ve rahat, fresh bir görünüm sağlıyor.

Erkekler için ise kombin çok daha kolay olmakta. Erkekler kot pantolonlarını genelde iş yerlerinde giyemedikleri için dışarı çıkarken rahat bir şekilde kombin yapılmak isteniyorsa tercih edilir. Kombin yaparken üzerine keten veya normal gömlekler, tişörtler veya lakostlar giyilebilir. Altına istenilen bir spor ayakkabı ile kombin tamamlanabilir. İstediğiniz bir kotu aldığınızda kombinlemeye başlayabilirsiniz. Eğer kombinlemekte zorlanıyorsanız bize yorum olarak yazabilir ve tavsiyelerimizi alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

 

bol-kesim-kot-pantolon-kombinleri
Bol Kesim Kot Pantolon Kombinleri
boyfriend-kot-kombinleri
Boyfriend Kot Pantolon Kombinleri
boyfriend-kot-pantolon-kombinleri
Boyfriend Yırtık Kot Pantolon Kombinleri
ispanyol-paça-kot-kombinleri
İspanyol PaçaKot Pantolon Kombinleri
ispanyol-paça-yırtık-kot-kombinleri
İspanyol Paça Yırtık Kot Pantolon Kombinleri
kot-pantolon-ceket-kombinleri
Ceket ile Kot Pantolon Kombinleri
siyah kot pantolon kombini
Siyah Kot Pantolon Kombinleri
spor-kot-kombinleri
Spor Kot Pantolon Kombinleri
yırtık-kot-kombinleri
Yırtık Kot Pantolon Kombinleri
yırtık-kot-pantolon-kombinleri
Yırtık Yazlık Kot Pantolon Kombinleri
yüksek-bel-kot-pantolon-kombinleri
Yüksek Bel Kot Pantolon Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir