Açık Mavi Tunik Kombinleri

Tunik kombinleri hem tesettür giyinen kadınlar hem de açık giyinen kadınlar çok sık tercih etmektedir. Tuniklerin çok severek kullanılmasının nedeni uzun oldukları için vücut hatlarını belli etmezler. Bu nedenle kadınlar günlük hayatlarında severek giyerler. Özellikle tesettür giyinen bayanlar için olmazsa olmazdır. Dar pantolonların üzerine, ispanyol paça pantolonlar ile çok rahat kombinlenebilir.

Açık mavi rengi 2016 modasında çok fazla gördüğümüz ve en moda olan renklerden biridir. Bu nedenle kadınlar açık mavi rengini çok severek giymekteve rahatça kombinleyebilmektedir. Açık mavi rengi ile uyumlu renklere bakacak olursak klasik kot pantolon renkleri, krem rengi, taba, toz pembe, siyah ve tabiki beyazdır. Kadınlar açık mavi rengini en çok beyazla kombinlemeyi severler. Tesettür giyimde tunikleri dar bir pantolon ile kombinleyip altına krem rengi veya toz pembe bir stiletto ile kombinleyebilirsiniz. Başörtüsü olarak da ayakkabınızla aynı renk veya mavinin tonu olacak bir renk tercih edebilirsiniz. Ayrıca normal günlük giyimde spor ayakkabı ( özellikle beyaz renk) ve daha salaş bir pantolon ile kombinleme yapmanız mümkün. Çok uzun tunikleri tercih ederseniz üzerinize ayrıca trençkot, ceket veya pardesü almanıza gerek yoktur. Bu nedenle uzun tunikleri bahar aylarında sıklıkla tercih edebilirsiniz.

Açık bayanlar ise tunikleri genellikle kısa tercih etmektedir. Çok dar pantolonlar, streç pantolonlar veya taytlar ile kombinleyebilirsiniz. şık bir giyim için dar pantolon ile kombinlediğiniz açık mavi tuniğin altına stiletto veya sandalet giyerek isterseniz işe isterseniz de şık bir akşam yemeğine gidebilirsiniz. Günlük yaşantıda ise tayt ile tunikleri kombinleyip altına spor ayakkabı giyebilirsiniz. Mesela bu pazar günü bu kombin ile bir sahil gezintisine çıkabilirsiniz. Aşağıda sizler için bir galeri oluşturdum. Alışverişe çıkmadan önce inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İyi alışverişler hanımlar 🙂

 

açık-mavi-kareli-tunik-modelleri
Açık mavi kareli tunik kombini
arkası-uzun-önü-kısa-açık-mavi-tunik
Arkası uzun tesettür açık mavi tunik kombini
belden-kemerli-mavi-tunik
Belden kemerli açık mavi tunik kombini
kolları-dantel-açık-mavi-tunik-kombinleri
Kolları dantel açık mavi tunik kombini
mavi-belden-bollaşan-tunik-kombinleri
Açık mavi belden bollaşan tunik kombini
mavi-desenli-tunik-kombinleri
Mavi desenli tunik kombini
önü-pileli-bol-açık-mavi-tunik-kombinleri
Önü pileli bol açık mavi tunik kombini
sivri-yaka-açık-mavi-tunik-kombinleri
Sivri yaka açık mavi tunik kombini
uzun-açık-mavi-tunik-kombinleri
Uzun açık mavi tunik kombini
yakalı-açık-mavi-tunik- kombinleri
Yakalı açık mavi tunik kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir