Buz Mavisi Pantolon Kombinleri

Buz mavisi ne kadar zor bir renk gibi de görünse aslında çok kolay kombinlenebilen bir renktir. Genelde kadınlar kış aylarında açık renkleri giymeyi tercih etmezken son yıllarda bu kural değişerek kadınlar kış aylarında beyaz, buz mavisi gibi renkleri de giymeye başladılar. Ayrıca kış aylarında bu renkler çok daha trend durmaktadır. 2016 moda renklerinden biri olan buz mavisini kombinlemeniz için birkaç ipucu vereceğim.

Öncelikle buz mavisi pantolon almaya karar verdiğinizde nerede giyeceğinize göre kesimini seçebilirsiniz. Örneğin sokakta ve günlük spor giyimde kullanacaksanız buz mavisi kotları tercih edebilirsiniz veya ispanyol paça, salaş kesim pantolonları tercih edebilirsiniz. Altına rahat edeceğiniz bir ayakkabı seçebilirsiniz. Eğer ispanyol paça giyecekseniz dolgu topuk ayakkabı seçebilirsiniz. Bu kombinin üzerine de spor bir bluz, gömlek veya askılı bluzlar giyip, bu askılı bluz üzerine de uzun hırkalar, ceketler tercih edebilirsiniz. Buz mavisi renkteki pantolonunuzu beyaz, mavi tonları, siyah, toz pembe ve krem rengi ile rahatça kombinleyebilirsiniz. En güzel duran kombin renkleri ise kaçınılmaz bir şekilde beyaz ve toz pembedir. Eğer iş hayatında veya özel günlerde giyebileceğiniz bir buz mavisi pantolon alacaksanız kesinlikle streç, vücudunuza tamamen oturan, bilekleri kesik olan pantolon kesimini tercih etmelisiniz. Bu tarz pantolonlar ile topuklu ayakkabınızı rahatça kombinleyebilirsiniz. Üzerinize de şık bir bluz veya salaş bir gömlek veya dar bir bluz ile üzerine şık bir ceket giyebilirsiniz. Çok şık ve trend bir duruş yakalamış olursunuz. Özellikle ceketinizi de buz mavisi reninde seçerseniz çok daha trend olmuş olursunuz.

Buz mavisi pantolonunuzu alın ve kombinlemenin kolaylığını sizde yaşayın. Çok severek giyeceğiniz bu rengi kombinlemeye doyamayacaksınız. İyi alışverişler hanımlar 🙂

buz-mavisi-ispanyol-paça-pantolon-kombini
Buz mavisi ispanyol paça pantolon kombini
buz-mavisi-kot-ile-göbek-açık-kombin
Buz mavisi kot ile göbek açık kombini
buz-mavisi-pantolon-ceket-kombini
Buz mavisi ceket kombini
buz-mavisi-pantolon-ile-beyaz-kombini
Buz mavisi pantolon ile beyaz kombini
buz-mavisi-pantolon-ile-spor-kombin
Buz mavisi pantolon ile spor kombin
buz-mavisi-streç-pantolon-kombini
Buz mavisi pantolon ile yazlık kombin
buz-mavisi-yırtık-kot-kombini
Buz mavisi kot pantolon ile pembe kombini
buz-mavisi-kot-pantolon-ile-siyah-kombin
Buz mavisi kot pantolon ile siyah kombin
buz-mavisi-kot-pantolon-kombini
Buz mavisi kot pantolon kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir