Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeşil pantolon kombinleri 2016 bahar modasında vitrinlerde sıklıkla göreceğimiz kıyafetler arasında. Yeşil rengi 2016 modasında trend bir renk olduğu için yeşil pantolonlar da erkeklerde ve kadınlarda moda haline gelmiyor başlıyor. Yeşil renk çok kolay bir renk olmadığı için ve birçok tonu olduğu için öncelikle pantolonunuzun tonuna uygun kombinleme yapmanız gerektiğini unutmayın.

Yeşil renk pantolon kombinleri bayanlarda çok çeşitli. Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde özellikle pantolon modeline ve sonra yeşilin tonuna karar vermelisiniz. 2016 moda rengi yeşil flaş dediğimiz canlı, parlak ve cırt bir yeşil renk. Aslında herkesin beğenmeyeceği bir renk. Sadece moda olduğu için bu rengi tercih etmeyin, beğendiğiniz bir yeşil tonunu seçin. Bol paça yeşil pantolon kombini yaparken üzerine en yakışan renkler su yeşili, beyaz, gri, krem, kahverengi. Fakat zıt renklerin uyumundan hoşlanıyorsanız üzerine kesinlikle kırmızı, parlament mavisi renklerini tercih etmelisiniz. Dar paça pantolon kombnileri için de aynı renkleri tercih edebilirsiniz. Yeşil pantolon kombinlerinizde üst seçiminde gideceğiniz yere göre şık şifon gömlek, basic tişört, askılı bluz, parlak renklerde bluzlar veya göbek açık bluzları tercih edebilirsiniz.

Yeşil renk pantolon kombinleri erkeklerin aslında çok tercih etmediği pantolon rengidir. Fakat yeni yeni trend olduğu için özellikle modayla ilgilenen erkeklerde görmeye başladık. Bilekte biten, kolay kombnilenebilen ve skinny dediğimiz yeşil renk pantolonlar çok trend. Eğer modayı takip etmek ve şık görünmek aynı zamanda farklı bir kombni de yapmak istiyorsanız yeşil renk pantolonları tercih edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

baharlık-yeşil-pantolon-kombini

Baharlık yeşil pantolon kombini

bayan-koyu-yeşil-pantolon-kombini

Koyu yeşil pantolon kombini

bol-paça-yeşil pantolon-kombini

Bol paça yeşil pantolon kombini

bol-yeşil-pantolon-kombini-erkek

Erkek bol yeşil pantolon kombini

haki-yeşili-pantolon-kombini

Haki yeşili pantolon kombini

şık-yeşil-pantolon-kombini

Şık yeşil pantolon kombini

şık-yeşil-pantolon-kombini-erkek

Şık yeşil pantolon kombini erkek

yazlık-yeşil-pantolon-kombini

Yazlık yeşil pantolon kombini

yeşil-pantolon-ceket-kombini

Yeşil pantolon ve ceket kombini

yeşil-pantolon-gömlek-kombini-erkek

Yeşil pantolon gömlek kombini erkek

yeşil-pantolon-kombini-erkek

Çok moda yeşil pantolon kombini erkek

yeşil-pantolon-kombini-sonbaharlık

Sonbaharlık yeşil pantolon kombini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık