Yeşil Pantolon Kombinleri

Yeşil pantolon kombinleri 2016 bahar modasında vitrinlerde sıklıkla göreceğimiz kıyafetler arasında. Yeşil rengi 2016 modasında trend bir renk olduğu için yeşil pantolonlar da erkeklerde ve kadınlarda moda haline gelmiyor başlıyor. Yeşil renk çok kolay bir renk olmadığı için ve birçok tonu olduğu için öncelikle pantolonunuzun tonuna uygun kombinleme yapmanız gerektiğini unutmayın.

Yeşil renk pantolon kombinleri bayanlarda çok çeşitli. Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde özellikle pantolon modeline ve sonra yeşilin tonuna karar vermelisiniz. 2016 moda rengi yeşil flaş dediğimiz canlı, parlak ve cırt bir yeşil renk. Aslında herkesin beğenmeyeceği bir renk. Sadece moda olduğu için bu rengi tercih etmeyin, beğendiğiniz bir yeşil tonunu seçin. Bol paça yeşil pantolon kombini yaparken üzerine en yakışan renkler su yeşili, beyaz, gri, krem, kahverengi. Fakat zıt renklerin uyumundan hoşlanıyorsanız üzerine kesinlikle kırmızı, parlament mavisi renklerini tercih etmelisiniz. Dar paça pantolon kombnileri için de aynı renkleri tercih edebilirsiniz. Yeşil pantolon kombinlerinizde üst seçiminde gideceğiniz yere göre şık şifon gömlek, basic tişört, askılı bluz, parlak renklerde bluzlar veya göbek açık bluzları tercih edebilirsiniz.

Yeşil renk pantolon kombinleri erkeklerin aslında çok tercih etmediği pantolon rengidir. Fakat yeni yeni trend olduğu için özellikle modayla ilgilenen erkeklerde görmeye başladık. Bilekte biten, kolay kombnilenebilen ve skinny dediğimiz yeşil renk pantolonlar çok trend. Eğer modayı takip etmek ve şık görünmek aynı zamanda farklı bir kombni de yapmak istiyorsanız yeşil renk pantolonları tercih edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

baharlık-yeşil-pantolon-kombini
Baharlık yeşil pantolon kombini
bayan-koyu-yeşil-pantolon-kombini
Koyu yeşil pantolon kombini
bol-paça-yeşil pantolon-kombini
Bol paça yeşil pantolon kombini
bol-yeşil-pantolon-kombini-erkek
Erkek bol yeşil pantolon kombini
haki-yeşili-pantolon-kombini
Haki yeşili pantolon kombini
şık-yeşil-pantolon-kombini
Şık yeşil pantolon kombini
şık-yeşil-pantolon-kombini-erkek
Şık yeşil pantolon kombini erkek
yazlık-yeşil-pantolon-kombini
Yazlık yeşil pantolon kombini
yeşil-pantolon-ceket-kombini
Yeşil pantolon ve ceket kombini
yeşil-pantolon-gömlek-kombini-erkek
Yeşil pantolon gömlek kombini erkek
yeşil-pantolon-kombini-erkek
Çok moda yeşil pantolon kombini erkek
yeşil-pantolon-kombini-sonbaharlık
Sonbaharlık yeşil pantolon kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir