Vestiyer Modelleri ve Fiyatları Istikbal

Vestiyer modelleri geçmişten günümüze evimizin girişinin en önemli dekoru haline gelmiştir. Portmanto da denilmektedir. Bazı modeller de ayakkabıları ve montları, bazı modellerde ise sadece montları koyabilirsiniz.

Son yıllarda çıkan portmanto modelleri sadece montlar için uygun. Ayakkabılıklar ayrı şekilde satılmaktadır. Evinizin girişi küçükse daha dar ve uzun olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Evinizin girişi geniş ise daha büyük modelleri tercih edebilirsiniz. Tercihiniz büyük modellerden yanaysa içinde ayakkabılık olanlar tam size göre. Modern akımlardan hoşlanıyorsanız veya klasik modeller seviyorsanız İstikbal portmanto modelleri tam size göre. Yüzlerce çeşit arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ahşap modeller her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok satanlardan. Ayrıca bu yıl istikbal portmanto modelleri arasında askılıklar açık halde bulunan ve ayakkabılarınızı kapaklı bir dolaba koyabileceğiniz yapışık modeller çok moda. Dilediğinizi seçebilirsiniz.

İstikbal portmanto fiyatları 450 lira ile 900 lira arasında değişmektedir. Portmanto modelleri satılırken askılık ayrı olarak, kapaklı dolap ayrı olarak ve ayakkabılık ayrı olarak satılmaktadır. Evinizin şekline göre istediğinizi alıp istediğinizi almayabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Birbirinden Güzel Vestiyer Modelleri
Birbirinden Güzel Vestiyer Modelleri
Şık Vestiyer Modelleri
Şık Vestiyer Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir