Travazol Krem Ne İşe Yarar?

Travazol cilt kremi, cilt üstündeki bakteri ve mantarların çoğalmasını, türemesini engelleyici özelliği ile bilinir. Derideki bakteri ve mantarlar deride kaşıntı, kızarıklık ve şişlik sorunlarına neden olabilmektedir. Cilt üzerinde türeyen bakteriler ve mantarlar tedavi edilmediği sürece artabilmektedir. Travazol krem ise ciltteki bakteri ve mantarların daha fazla çoğalmasını, türemesini engeller. Ciltteki bakterileri yok edici özelliğinin yanı sıra ciltte oluşan kaşıntıyı giderici etkiye de sahiptir.

Travazol Cilt Kremi

Travazol cilt kremi, ciltteki bakteri ve mantarların artmasını, çoğalmasını engelleyicidir. Ayrıca cilt üstünde kaşıntı giderici ve iyileştirici bir etkiye de sahiptir. Uzmanlar tarafından çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde önerilen travazol krem, kesinlikle doktor kontrolü dışında kullanılmamalıdır. Aşağıdaki durumlarda doktorlar tarafından travazol krem önerilebilmektedir.

  • Birinci derece yanık halleri
  • El ve ayak derisi iltihaplanması hali
  • Alerjik rahatsızlıklar
  • Sedef hastalığı
  • Böcek ısırıklarına karşı

Normal şartlarda kremin doktor kontrolü dışında kesinlikle uygun değildir. Ancak hamilelik ve emzirme dönemindeki kişilerinse, doktor tavsiyesi olmadan kremi kullanması kesinlikle tavsiye edilmez. İlaç içerdiği kimyasallar açısından hem bebeğe hem de anneye zarar verebileceğinden, bilinçsizce uygulanmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir