Topuklu Ayakkabı ve Pantolon Kombinleri

Topuklu Ayakkabı ve Pantolon Kombinleri

Topuklu ayakkabı ve pantolon kombinleri yaz aylarının gelmesi ile düğünler başladı, gece gezmeleri başladı ve topuklu ayakkabılar kadınların ayaklarından çıkmaz oldu. İşe giderken, düğüne giderken, gece gezmeye çıkarken veya güzdüz şık giyinmek isterseniz en basit kıyafetinizi bile altına topuklu ayakkabı giyerek şık bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. En basitinden kot pantolonunuzun altına bile topuklu ayakkabı giydiğinizde şık ve trend bir duruş yakalamış olursunuz. Fakat burada önemli noktalar var. Önemli noktalardan ilki yaptığınız kombin ile nereye gidecekseniz? İkincisi doğru pantolon ile doğru topuklu ayakkabıyı kombinleyebildiniz mi? Şimdi pantolon tercihine göre giyilmesi gereken topuklu ayakkabılar hakkında biraz ipuçları verelim.

2016 yaz modasında bol paça, rahat kesim ve kendinden desenli, canlı renklerde pantolonlar çok moda. Hemen hemen her mağazada bulabileceğiniz bu pantolonları aldığınızda hem bacak boyunuzu uzun göstermesi için hem de ayaklarınıza dolanmaması için altına kesinlikle topuklu ayakkabı giymelisiniz. Bu kombinin altına giyeceğiniz doğru topuklu ayakkabı ise dolgu topuk veya kalın tabanlı, tamamen yüksek rahat ayakkabılar giymek. Ayakkabının modeli çok önemli değil çünkü pantolon tamamen ayakkabının üzerine düşeceği için ayakkabınız görünmeyecektir.
Dar kot pantolon veya kanvas pantolon tercih ettiğinizde altına giydiğiniz ayakkabı görüneceği için seçiminiz önemlidir. Bu tarz pantolonların altına tercihinize göre yüksek veya alçak topuklu ayakkabı, açık veya kapalı topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Eğer şık olamk istiyorsanız stiletto veya dans ayakkabılarına benzeyen açık ve rahat topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Rahat olmak istiyorsanız ise dolu topuk veya minik topuklu ayakkabıları tecih edebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz ayakkabının topuğu tahta ise daha günlük bir görünüm elde edersiniz.
İspanyol paça pantolonların altına da dolgu topuk şık bir ayakkabı veya yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz. Ayrıca şunu unutmamalısınız. Topuklu ayakkabı ile spor bir kombin elde etmeniz zordur. Bu nedenle topuklu ayakkabı ile pantolon kombinlediğinizde üzerie spor tişörtler giymemelisiniz. Daha çok özen gösterip şık giyinmelisiniz. Veya düz tişörtler giydiyseniz takılarla kombininizi şıklaştırabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

 

beyaz-kıyafet-ve-topuklu-ayakkabı-kombini

Beyaz pantolon beyaz üst ve topuklu ayakkabı kombini

beyaz-pantolon-topuklu-ayakkabı-kombini

Yırtık beyaz pantolon topuklu ayakkabı kombini

Bordo pantolon ve topuklu ayakkabı kombini

Bordo pantolon ve topuklu ayakkabı kombini

ispanyol-paça-pantolon-topuklu-ayakkabı-kombini

İspanyol paça pantolon ve topuklu ayakkabı kombini

jean-topuklu-ayakkabı-kombini

Yırtık jean ve topuklu ayakkabı kombini

kazak-pantolon-ve-topuklu-ayakkabı-kombini

Kazak, pantolon ve topuklu ayakkabı kombini

kot-pantolon-topuklu-ayakkabı-kombini

Kot pantolon, kot gömlek ve topuklu ayakkabı kombini

pantolon-stiletto-kombini

Pantolon ve stiletto kombini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık