Streç Çizme Modelleri

Streç çizme modelleri son yıllarda kadınların gözdesi. Özellikle 2017 modasında kış aylarında kadınların ayaklarında bu çizmeleri çok fazla göreceğiz. Birçok modacının da severek giydiği veya tavsiye ettiği bu streç çizmelerin hemen hemen her rengini mağazalarda veya internet sitelerinde görebilirsiniz. Dolabınızda hala böyle streç çizmeniz yoksa 2017 yılına girmeden bir tane almanızı öneririz.

Streç çizme modellerini birçok şekilde vitrinlerde görüyoruz. Özellikle çorap çizmeler çok moda. Kadınlar hem sıcak tuttuğu hem de çok şık durduğu için bu çizmeleri tercih ediyor. Ayrıca streç çizme modelleri boyu orta boy veya uzun olan bayanlarda boyu biraz daha uzun gösteriyor. Kısa boylu bayanlar için streç çizmeler çok fazla önerilmemektedir. Eğer kısa boylu bir baynasanız ve streç çizme almak istiyorsanız kısa çizmelerden almalısınız. Genelde streç çizme modelleri diz üstü modeldeki çizmelerdir. Dizin üst tarafında biter ve kaşe montlarla ve mini etekler, mini elbiseler ile çok şık durmaltadır. Şık bir yere yemeğe, işe ve özel bir geceye katılacaksanız streç çizme ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Streç çizme modelleri diz üstü, rengarenk ve birçok modelde karşınıza çıkabilir. Seçim tercihi tamamen size kalmıştır. Modellerden en şık olanlar özellikle uzun boylu kadınların tercihi şüphesiz ki diz üstü olanlardır ve bacağı tamamen saran modellerdir. Rugan streç çizmeler fazlasıyla gösterişli ve abartılı bir duruş sağladığı için ruganları pek fazla tercih etmenizi önermeyiz. Belki çok özel bir gece de giyebilirsiniz. Fakat deri streç çizmeleri günlük giyimde de tercih edebilirsiniz. Ayrıca topuklardaki değişikliklerde görünümü çok etkilemektedir. Sivri topuklu çizmeleri günlük olarak giymeniz abartılı bir görünüme neden olurken kalın taban ve hafif topuklu olanları kış aylarında severek ve rahatlıkla giyebilirsiniz. Sizin için birkaç modeli aşağıya galerimize ekledik. Bakmayı unutmayın ve 2017 yılına girmeden sizde hemen bir streç çizme almayı unutmayın. Sevgiyle kalın 🙂

streç-çizme-topuklu
Topuklu Streç Çizme
streç-çizme-deri
Deri Streç Çizme
streç-çizme-dantelli
Dantelli Streç Çizme
dizden-büzmeli-streç-çizme-modelleri
Dizden Büzmeli Streç Çizme
çok-şık-streç-çizme-modelleri
Çok Şık Streç Çizme
streç-çizme-rugan
Rugan Detaylı Streç Çizme
streç-deri-çizme-siyah
Deri ve Siyah Streç Çizme
topuk-metalli-streç-çizme
Touk Metalli Streç Çizme
streç-çizme-düz-taban
Düz Taban Streç Çizme
streç-sivri-topuk-çizme-süet
Sivri Topuk Streç Çizme
çok-moda-streç-çizmeler
Çok Moda Streç Çizmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir