Streç Çizme Modelleri

Streç Çizme Modelleri

Streç çizme modelleri son yıllarda kadınların gözdesi. Özellikle 2017 modasında kış aylarında kadınların ayaklarında bu çizmeleri çok fazla göreceğiz. Birçok modacının da severek giydiği veya tavsiye ettiği bu streç çizmelerin hemen hemen her rengini mağazalarda veya internet sitelerinde görebilirsiniz. Dolabınızda hala böyle streç çizmeniz yoksa 2017 yılına girmeden bir tane almanızı öneririz.

Streç çizme modellerini birçok şekilde vitrinlerde görüyoruz. Özellikle çorap çizmeler çok moda. Kadınlar hem sıcak tuttuğu hem de çok şık durduğu için bu çizmeleri tercih ediyor. Ayrıca streç çizme modelleri boyu orta boy veya uzun olan bayanlarda boyu biraz daha uzun gösteriyor. Kısa boylu bayanlar için streç çizmeler çok fazla önerilmemektedir. Eğer kısa boylu bir baynasanız ve streç çizme almak istiyorsanız kısa çizmelerden almalısınız. Genelde streç çizme modelleri diz üstü modeldeki çizmelerdir. Dizin üst tarafında biter ve kaşe montlarla ve mini etekler, mini elbiseler ile çok şık durmaltadır. Şık bir yere yemeğe, işe ve özel bir geceye katılacaksanız streç çizme ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Streç çizme modelleri diz üstü, rengarenk ve birçok modelde karşınıza çıkabilir. Seçim tercihi tamamen size kalmıştır. Modellerden en şık olanlar özellikle uzun boylu kadınların tercihi şüphesiz ki diz üstü olanlardır ve bacağı tamamen saran modellerdir. Rugan streç çizmeler fazlasıyla gösterişli ve abartılı bir duruş sağladığı için ruganları pek fazla tercih etmenizi önermeyiz. Belki çok özel bir gece de giyebilirsiniz. Fakat deri streç çizmeleri günlük giyimde de tercih edebilirsiniz. Ayrıca topuklardaki değişikliklerde görünümü çok etkilemektedir. Sivri topuklu çizmeleri günlük olarak giymeniz abartılı bir görünüme neden olurken kalın taban ve hafif topuklu olanları kış aylarında severek ve rahatlıkla giyebilirsiniz. Sizin için birkaç modeli aşağıya galerimize ekledik. Bakmayı unutmayın ve 2017 yılına girmeden sizde hemen bir streç çizme almayı unutmayın. Sevgiyle kalın 🙂

streç-çizme-topuklu

Topuklu Streç Çizme

streç-çizme-deri

Deri Streç Çizme

streç-çizme-dantelli

Dantelli Streç Çizme

dizden-büzmeli-streç-çizme-modelleri

Dizden Büzmeli Streç Çizme

çok-şık-streç-çizme-modelleri

Çok Şık Streç Çizme

streç-çizme-rugan

Rugan Detaylı Streç Çizme

streç-deri-çizme-siyah

Deri ve Siyah Streç Çizme

topuk-metalli-streç-çizme

Touk Metalli Streç Çizme

streç-çizme-düz-taban

Düz Taban Streç Çizme

streç-sivri-topuk-çizme-süet

Sivri Topuk Streç Çizme

çok-moda-streç-çizmeler

Çok Moda Streç Çizmeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık