Spor Tunik Modelleri 2016

Spor tunik modelleri 2016 yılında da çok moda. Kış ayını geride bıraktık ve kışlık tunikleri raflara kaldırdık. Yazın gelmesi ile mağazalarda yeni tunikler yerlerini aldı ve birbirinden şık modeller var. spor yaparken, evde otururken, gezmeye giderken, dışarı çıkarken rahatça kullanabileceğiniz tunik modelleri hem tesettür giyinen bayanlarda hem de açık bayanlarda oldukça fazla rağbet görmekte.

Tesettür tunik modellerinde yaz için spor basic modeller ve gömlekler çok fazla tercih edilmekte. Özellikle bu yaz spor modellerde çok fazla çeşit var. istediğiniz dar bir pantolonunuzun üzerine rahatça giyebileceğiniz tunikleri isterseniz tayt üzerine de kullanabilirsiniz. Açık bayanlar ise 2016 modası ile tunikleri daha çok elbise olarak kullanmakta veya kısa şortların üzerine kombinlemektetir. Bu şekilde çok trend bir duruş yakalamaktadırlar. Spor tunik modellerinden özellikle askılı modelleri seçerseniz tayt üzerine de giyebilirsiniz. Hatta bu kombin ile sahilde koşabilir veya sporunuzu yapabilirsiniz. Başka bir kombin olarak uzun tunik modellerinden seçerek altına şık bir sandalet giyerek elbise olarak kullanabilirsiniz. 2016 modasında en çok kullanım elbise olaraktır.

Ayna karşısında fit bir duruş görmek istiyorsanız, ayrıca belinizi daha ince gösteren, kusurlarını kapatan kıyafeetler giymek istiyorsanız tunikler tam size göre kıyafet seçimidir. Desenli, düz, spor, şık, renkli istediğiniz tunik modelini mağazalarda bulmanız mümkün. İyi alışverişler dileriz.

 

kısa-kollu-spor-tunik
Kısa Kollu Spor Tunik Modelleri
kolsuz-spor-tunik
Kolsuz Spor Tunik Modelleri
penye-spor-tunikler
Penye Spor Tunik Modelleri
rengarenk-spor-tunik
Rengarenk Spor Tunik Modelleri
spor-adidas-tunik
Adidas Spor Tunik Modelleri
spor-ince-tunik
İnce Uzun Kollu Spor Tunik Modelleri
spor-kot-tunik
Spor Tunik Elbiseler
spor-tesettür-tunik
Tesettür Spor Tunik Modelleri
spor-tunik-modelleri-tesettür
Spor Tunik Modelleri
spor-yazılı-tunik
Baskılı Spor Tunik Modelleri
şık-spor-tunik
Şık Spor Tunik Modelleri
yarım-kol-spor-tunik
Yarım Kol Spor Tunik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir