Pileli Etek Modelleri

Pileli etek modelleri 2016 yılında çok moda olmaya başladı. Sokakta yürüken çevrenize baktığınızda her 10 kadından 6’sında bu etekleri görmeniz mümkün. Kadınların hem çok rahat kullandığı hem de çok şık duran bu etekleri birçok mağazada bulabilirsiniz. Özellikle 2016 modasında göz önünde olan midi boy eteklerden alırsanız trend bir duruş yakalamış olursunuz.

Pileli etek modellerinde mini, midi ve uzun olmak üzere üç boy mevcuttur. Bu yaz en çok moda olan etek boyu midi boydur. Hemen hemen tüm mağazalarda bu tarz etekler bulabilirsiniz. İstediğiniz renkten alabilirsiniz. Mini pileli etek modelleri ise özel bir davette, nikahta, partide veya gece gezmesinde rahatça giyebileceğiniz modellerdir. Çok şık durur. Fakat midi boy kadar rahat kullanamazsınız. Midi boy pileli etek modelleri ise gündelik hayatta, işe giderken, kahve içmeye giderken istediğiniz yerde rahatça giyebileceğiniz eteklerdir. Boyu uzun olduğu için huzursuz hissetmeniz gerekmez. Rahat rahat oturup kalkabilirsiniz. Ayrıca çok rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarının da gelmesi ile pileli eteğinizin altına sandaletinizi giyebilir veya bir spor ayakkabı ile giyebilirsiniz. Üzerine düz penye basic tişört giyip istediğiniz yere gidebilirsiniz. Ayrıca özellikle genç kızlar üzerlerine göbek açık tişörtler veya belden bağlamalı tişörtler ile kombin yapabilir. Uzun pileli etek modelleri ise yürümenizi zorlaştırmayacak uzunlukta olmalı. Bunun dışında istediğiniz şekilde kombinleme yapabilirsiniz.

Pileli etek modellerinden istediğiniz desende ve istediğiniz renkte olanı alabilir ve özgürce kombinleyebilirsiniz. Bu yıl sizde trend görünmek istiyorsanız dolabınızda bu eteklere yer açın. İyi alışverişler hanımlar.

ara-boy-geniş-pileli-etek
Ara Boy Geniş Pileli Etek Modelleri
ara-boy-pileli-etek-modelleri
Ara Boy Pileli Etek Modelleri
dizlerde-pileli-etek-modelleri
Dizlerde Pileli Etek Modelleri
farklı-pileli-etekler
Farklı Modellerde Pileli Etekler

 

 

midi-boy-pileli-etek
Midi Boy Pileli Etek Modelleri
önü-kısa-arkası-uzun-pileli-etek
Önü Kısa Arkası Uzun Pileli Etek Modelleri
pileli-etek-modelleri
Kısa Pileli Etek Modelleri
siyah-mini-pileli-etek
Siyah Mini Pileli Etek Modelleri
tesettür-pileli-etek
Tesettür Pileli Etek Modelleri
uzun-pileli-etek-kombinleri
Uzun Pileli Etek Kombinleri

 

uzun-yırtmaçlı-pileli-etek
Uzun Yırtmaçlı Pileli Etek Modelleri
yeşil-farklı-pileli-etek
Yeşil Farklı Pileli Etek Modelleri
yırtmaçlı-pileli-etek
Yırtmaçlı Pileli Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir