Örgü Takı Yapımı

Örgü örmek bazı kadınlar için hobi bazın kadınlar içinse tam bir tutkudur. Kişi ördüğü şeylerle mutlu olur. Hele ki ördüklerini birilerine armağan ettiğinde çok daha mutlu olur. Ayrıca el emeği olduğu için en güzel hediyeler arasındadır.

Özellikle son zamanlarda reyonlarda veya tatil yerlerinde çarşılarda sıklıklagördüğümüz örgü takı modelleri örülmesi en zevkli şeyler arasındadır. Örülmesi oldukça kolaydır. Örerken isteseniz bir tel veya düz bir saç tokasını şablon olarak kullanabilirsiniz. Saç tokasını genelde bileklikler için kullanabilirsiniz. Ördüğünüz takıların arasına boncuklar takarak, püsküller sarkıtarak veya tel etrafını iple dolayarak verdiğiniz şekiller ile süsleyebilirsiniz.

Peki örgü takı yapımı dediğimizde akla neler gelir? Kolye, bileklik, küpe başta olmak üzere yüzükler, çanta aksesuarları, bronşlar, saç tokaları ve istediğiniz her ne aksesuarı varsa hepsini örerek yapmanız mümkün. Ördüğünüz takıları takmakta ayrı bir zevk olsa gerek. Takının yakışmadığı kadın yoktur. Hele ki örgü bileklik ve kolyelerin yakışmadığı hiç kadın yoktur. Şimdiden kolay gelsin hanımlar. Ellerinize sağlık.

Örgü Takımı Yapımı Modelleri
Örgü Takımı Yapımı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir