Lif Örnekleri

Banyo lifleri kişilerin satın aldıkları veya ördükleri ve banyo yaparken vücudu sabunlamak için kullandıkları gereçlerdir. Kadınlar lifleri örerken tığ veya şiş kullnabilirler. Böylece çok çeşitli lif örnekleri ortaya çıkmıştır.

Lif örnekleri birbirinden renkli ve çeşitlidir. Tığ ile örülen modeller daha fazladır fakat tığ ile örülenler şiş lie örülenlere göre daha ince olmaktadır. Bu nedenle şiş ile örülen lifler, daha kalın oldukları için tercih nedenidir. Lifler örülürken dikkat edilmesi gereken bir kaç husus vardır. Bunlar; lif örümü bittikten sonra süsleme yaparken üzerine yine ipten bir kaç çiçek veya ponpon yapılabilir. Fakat üzerine pul veya boncuk işlemekten kaçınılmalıdır. Çünkü boncuk veya pul işlemek vücuda değirildiğinde tahrişe neden olabilir.

Lif örneklerini sizin için aşağıdaki galerimizde listeledik. Birbirinden çeşitli lif örneklerinden herhangi birini seçerek örmeyi deneyebilirsiniz. Özellikle üzeri işli olan lifler çocuklar için çok fazla ilgi çektiğinden çocuklara banyo yaptırmak oldukça kolay hale gelecektir. Bir de içerisine sabun konulabilen lifler veya içerisine el sokulup kese gibi kullanılabilen lifler oldukça kullanışlıdır. Şimdiden kolay gelsin hanımlar.

Lif örnekleri Modelleri
Lif örnekleri Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir