Lazer Epilasyon Fiyatlar

Vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan tüyler, kıllar istenmeyen tüy şeklinde ifade edilmektedir. Özellikle kadınlar için istenmeyen tüyler çoğu zaman sorun yaratabilmekte ve sinir bozucu hal alabilmektedir. Son zamanlarda ağda gibi geçici epilasyon yöntemlerinin yerine lazer epilasyon teknikleri tercih edilmektedir. Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı ve daha sağlıklı olarak kurtulmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Nedir?

Soğutma sistemi barından lazer tekniği ile birlikte yapılan lazer epilasyon, cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok etmektedir. Ağda gibi geçici epilasyon yöntemleri yerine daha çok tercih edilmektedir. Hem kalıcı hem de daha sağlıklı bir etkisi söz konusudur.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vücudun çeşitli bölgelerinde tüy sorunu olan kişiler lazer epilasyon yönteminin hangi bölgelere uygulanabileceğini merak ederler. Göz bölgesini korumak suretiyle lazer epilasyon göz kapakları haricinde vücuttaki tüm bölgelere uygulanabilmektedir.

Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon uygulanacak bölgeye, bu bölgenin genişliğine, bölgedeki kılların sertliğine göre seans sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Lazer tekniği uygulanacak bölge incelendikten sonra uzman tarafından ortalama seans süresi belirlenmektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon yaptıracak kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de, lazer epilasyon fiyatıdır. Epilasyon fiyatı; seans sayısına ve uygulanacak bölge baz alınarak hesaplanmaktadır. Aynı zamanda lazer epilasyonda kullanılan aletin özellikleri de fiyatı değiştirilebilmektedir. Ortalama olarak seans ücreti 100 ila 1000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi için lazer epilasyon merkezinden bilgi almakta fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir