Koton Çanta Modelleri

Kadınlar için çanta diyince akan sular durur. Bir kıyafeti tamamlayan, bir kıyafeti şık gösteren aksesuar tabiki çantadır. Çanta kadınlar için olmazsa olmazdır. İster küçücük yandan bir çanta olsun ister bavul gibi büyük çantalar olsun ama çantasız kombin kombin olmaz.

Genç kızlar son yıllarda yandan çantalardan ve kol çantalarından daha çok sırt çantalarını tercih etmektedir. Hem daha rahat hem de daha çok eşya alan bu sırt çantalarında oldukça fazla çeşit vardır. Koton çanta modelleri arasında çeşit çeşit ve renk renk sırt çantalarını bulmak mümkün. İstediğiniz modeli hala bulamadıysanız bir koton mağazasına bakabilirsiniz. Ayrıca 2016 modasında çantalarda yandan, uzun askılı ve püsküllü modeller çok moda. Eskiden bu tarz çantalar çapraz takılırken şimdiyse tek kola takılarak kullanılıyor. İster spor kıyafetleriniz ile isterseniz de şık kıyafetleriniz ile rahatça kullanabileceğiniz bu tarz çantaları da koton çanta modelleri arasında bulabilirsiniz. Ayrıca özel günlerde şık giyiminize uyacak portföy çantalarında birçok çeşidi bulunmakta. bu çantaları seçerken en önemli nokta giydiğiniz abiyekıyafetinize veya romantik giyiminize uymasıdır. Renk olarak veya desen olarak uyumlu bir çanta bulmanız gerekir. Bu nedenle çok fazla çanta modeli arasından eleme yapmanız gerekmektedir.

Kadınlar işe giderken veya günlük yaşamlarında en çok kol çantalarını tercih ederler. Bu çantaların kullanımı rahattır ve çok fazla eşya alırlar. Bu nedenle kadınlar günlük yaşamlarında bu çantalarla çok rahat ederler. Kol çantalarında birçok model bulunmaktadır. Fakat her kıyafetle uyması için ve sürekli çanta değiştirmek zorunda kalmamak için daha sade modellerden ve daha uyumlu renklerden tercih yapabilirsiniz. Mesela düz deri çantalar tercih edebilirsiniz ve renk olarak da siyah, kahverengi, lacivert, taba gibi renkleri seçebilirsiniz. Koton çanta modelleri arasında da tüm bu renklerde ve sade modellerde çantalar bulunmaktadır. İstediğiniz çantayı almadan önce koton mağazalarına da uğramanızı tavsiye ederiz. İyi alışverişler dileriz.

arma-baskılı-koton-sırt-çantası
Arma baskılı koton sırt çantası
bordo-koton-sırt-çantası
bordo koton sırt çantası
deri-koton-çanta
Deri koton çanta
desenli-çanta-koton
Desenli koton portföy çanta
desenli-mavi-koton-çanta
Desenli mavi koton sırt çantası
fermuar-detaylı-sırt-çantası
Fermuar detaylı koton sırt çantası
kareli-siyah-koton-sırt-çantası
Kareli koton sırt çantası
koton-siyah-askılı-çanta
Koton siyah askılı çanta
püskül-detaylı-koton-çanta
Püskül detaylı koton sırt çantası
Siyah-çift-kullanımlı-koton-çanta
Siyah çift kullanımlı koton çanta
Siyah-sırt-çantası-koton
Siyah koton sırt çantası
zincir-detaylı-koton-çanta
Zincir detaylı koton çanta
yandan-askılı-püsküllü-koton-çanta
Püsküllü yandan askılı koton çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir