Koton Bayan Mont Modelleri 2016

Kış aylarının gelmesi ve havaların soğuması ile dolaplardaki yazlık kıyafetlerin yerini montlar, kabanlar alıyor. Özellikle biz bayanlar çeşit olsun diye birbirinden farklı birçok modelde ve renkte bir sürü mont ve kaban alıyoruz. Sonuçta en önemli kış kıyafetidir. Çünkü gidilen çoğu yerde ve sokak modasında önemli bir yeri vardır.

Koton bayan mont modelleri 2016 yılında da çok iddialı ve çeşitli. Her bayanın sahip olmak istediği çeşitlerde bir çok model ile mağazalarda sizleri bekliyor.

Mont modelleri çok fazladır. Deri ceketler, biraz daha sonbaharda kullanılan modellerdir. Çok sıcak tutmaz. Bu nedenle kış aylarında pek tercih edilmez. Kaşe kabanlar özellikle şık kıyafetler giyildiğinde ve iş hayatında çok fazla tercih edilir. Kaşe kabanlar oldukça sıcak tutar. Şişme montlar günlük hayatta da herkesin sıklıkla tercih ettiği modellerdir. Aşırı derecede sıcak tutar ve spor giyiminizi tamamlar.

2016 modasında ise özellikle tüy detayları göze çarpmaktadır. Yakalarda veya cep detaylarında tüy olan montlar çok şık durmaktadır. Ayrıca 2016 modasında diğer bir detay ise deridir. Montların kollarında veya cep detaylarındaki deriler monta farklı bir hava vermektedir.

Sizler için hazırladığımız koton bayan mont modelleri fotograf listesine göz atabilir ve istediğiniz modeli bir an önce sipariş edebilirsiniz 🙂

Koton Bayan Mont Modelleri
Koton Bayan Mont Modelleri
Koton Bayanlar İçin Mont Modelleri
Koton Bayanlar İçin Mont Modelleri
Birbirinden Güzel Koton Bayan Mont Modelleri
Birbirinden Güzel Koton Bayan Mont Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir