Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa boylu kadınlar için pantolon tercihi

Kısa boylu kadınların genelde en büyük derdi bacak boylarının kısa olmasıdır. istediğiniz gibi uzun bacaklı görünmek için yüksek bel, skinny pantolonları tercih etmelisiniz. Böylece daha uzun boylu bir görünüm sergilemişolursunuz. Ayrıca pantolon üzerine giydiğiniz kıyafetleri de pantolonun içine sokarsanız daha uzun görünen bacaklarınız olacaktır. Kapri pantolon diye adlandırılan ve 2016 modasıyla görmeye alıştığımız pantolonlar size göre değildir. Bacaklarınızı keser ve kısa bacak boyunu ön plana çıkarır. Ayrıca bol ve salaş pantolonlar boyunuzu daha da kısa gösterirken dar paça veyaispanyol paça pantolonlar boyunuzu olduğundan uzun gösterecektir.

Kısa boylu kadınlar için ayakkabı tercihi

Kısa boylu kadınlar genelde topuklugiymeyi tercih eder. Fakat topuklu ayakkabıdan çok hoşlanmıyorsanız fakat uzun görünmek istiyorsanız bu yıl çok moda olan ayakkabıları yani tabanı tamamen platform olan ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Hem şık bir görünüme sahip olur hem de rahat edersiniz.

Kısa boylu kadınlar için etek tercihi

Bacaklarınız düzgünse eğer kısa boyunuzu saklamanın ve düzgün bacaklarınızı ön plana çıkarmanın en kolay yolu mini etekleri tercih etmektir. Ayrıca mini elbiselerde gününüzü kurtarır. Mini etekler hem bacak boyunuzu düzgün gösterir hem de zarif bir duruş sergilemenizi sağlar.

Kısa boylu kadınlar için elbise tercihi

Kısa boylu kadınlar elbiseleri dolaplarından hiç ama hiç ayırmamalılar. Hem günlük hem özel günlerde hem de iş giyiminde elbiseleri sıklıkla tercih edebilirsiniz. Vücudunuza yapışan fit elbiseler sizi daha uzun gösterecektir. Her zaman bol kıyafetlerden uzak durmalısınız.

Kısa boylu kadınlar için renk tercihi

Kısa boylu kadınlar baştan aşağı tek renk kıyafetleri tercih ederlerse daha uzun görünürler. Aynı zamanda koyu renklerde daha uzun görünmenizi sağlar. Kadınların vazgeçilmez rengi siyah tam size göredir.

Kısa boylu kadınlar için desen tercihi

Kısa boylu kadınlar boyuna çizgili elbiselerden, gömleklerden ve pantolonlardan vazgeçmemelidirler. Hem kişiyi zayıf hem de uzun gösteren boyuna çizgili kıyafetler kısa ve kilolu kadınların vazgeçilmezidir.

kısa-boylu-kadınlar-için-elbise-modelleri
Kısa boylu kadınlar için elbise modelleri
kısa-boylu-kadınlar-için-ayakkabı-seçimi
Kısa boylu kadınlar için ayakkabı seçimi
kısa-boylu-kadınlar-için-boyuna-çizgili-kıyafetler
Kısa boylu kadınlar için boyuna çizgili kıyafetler
kısa-boylu-kadınlar-için-etek-seçimi
Kısa boylu kadınlar için etek seçimi
kısa-boylu-kadınlar-için-günlük-şık-kombin
Kısa boylu kadınlar için günlük şık kombin
kısa-boylu-kadınlar-için-kombin
Kısa boylu kadınlar için kombin
kısa-boylu-kadınlar-için-pantolon-önerisi
Kısa boylu kadınlar için pantolon önerisi
kısa-boylu-kadınlar-için-şort-kombini
Kısa boylu kadınlar için şort kombini
kısa-boylu-kadınlar-için-yüksek-bel-pantolon
Kısa boylu kadınlar için yüksek bel pantolon kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir