Kapalı Bayanlar İçin Trençkotlar

Kapalı bayanlar için eskiye nazaran çok daha fazla mağaza bulunmaktadır. İstenilen modelde ve renkte kıyafetleri tesettür giyinen bayanlar rahatlıkla satın alabilmektedir. İsterseniz internetti birçok sanal tesettür giyim mağazasından veya isterseniz butiklerden kıyafetler alabilirsiniz. Ayrıca tesettür giyinen bayanlar için en önemli kıyafetler dış giyim ve başörtüsüdür. Başörtüsü modeli seçmek için de ilk olarak dış giyime karar vermek gerekir.

Dış giyim kıyafetlerde tesettür giyinen bayanlar sonbaharda trençkotları çok fazla tercih etmektedir. Hem gerektiği kadar sıcak tutan hem de terletmeyen bu trençkotlar sonbaharın en gözde parçalarıdır. İster düğünde ister sokakta isterseniz de özel günlerde rahatlıkla bu tesettür treçkotları giyebilirsiniz. Gideceğiniz yere uygun olarak kombinleyebilirsiniz. İstediğiniz renkte ve modelde aldığınız trençkotu eğer özel bir yere gidecekseniz topuklu ayakkabı, içine ince şifon bir gömlek ve dar bir pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Çok şık bir görünüm elde edeceksiniz. Ayrıca burada trençkot seçimi çok önemlidir. Bunun için desenli trençkot seçecekseniz eğer kareli ve etnik desenlerden uzak durmalısınız. Bunun yerine birbirini tekrar eden ve kumaşla aynı renkte olan, kendinden desenli modelleri tercih etmenizi öneririm. Bu modellerden farklı olarak isterseniz dantelli modelleri veya belden ince kemerle bağlanabilen treçkotları da seçebilirsiniz.

Eğer günlük olarak kullanacaksanız kareli desenli, etnik desenli veya belden kemerli, düğmeli treçkotları tercih edebilirsiniz. Altına bootie, spor ayakkabı, babet, timberland tarzı ayakkabılar ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca bu modeller dışında tunik tarzı olan trençkotlar da vardır. İçine bir şey giymeyerek direkt tunik gibi kullanabilirsiniz. Hava sıcaklığının yüksek olduğu günlerde bunları tercih edebilirsiniz. Hem terlemeyeceksiniz hem de çok rahat edeceksiniz. Aşağıya sizin için bir galeri hazırladım. Yukarıda bahsettiğim tüm modellerde treçkotları inceleyebilirsiniz. İyi alışverişler hanımlar 🙂

siyah-beyaz-çok-şık-tesettür-trençkot
Siyah beyaz çok şık tesettür trençkot
mavi-tesettür-trençkot
Süt mabi belden kemerli tesettür trençkot modeli
etnik-desenli-tesettür-trençkot
Etnik desenli tesettür trençkot
kapalı-bayanlar-için-trençkot-modelleri
Kapalı bayanlar için tesettür modelleri
kapalı-kadınlar-için-tesettür-treçkot
Rengarenk tesettür trençkot modelleri
kendinden-desenli-tesettür-trençkotlar
Kendinden desenli çok şık trençkot
Tesettür-trençkot-modelleri
Dantelli tesettür trençkot
belden-kemerli-tesettür-trençkotlar
Belden kemerli tesettür trençkot
kareli-tesettür-treçkot
Kareli spor tesettür trençkot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir