Kabarık Nişanlık Modelleri 2016

Kızların en mutlu gecelerinden biri olan nişan gecesi için her genç kız o gecede çok güzel olmak ister. Herkesin kendisine hayranlıkla bakmasını ister ve bu nedenle giyimine, saçına, makyajına çok önem verir. Bu mutlu gün için nişan kıyafetleri adı altında çeşit çeşit, renk renk kıyafetler mağazalarda saatılmaktadır. İstediğiniz modeli bulmanız aslında çok zor değil.

Nişan kıyafetlerinin bir çok modeli bulunduğu için seçimi yapmak çok da kolay değildir. Kabarık nişan kıyafetleri, balık elbiseler, uçuş uçuş elbiseler arasından seçim yapmak için öncelikle ne istediğinize kara vermelisiniz. Balık elbiseleri yakınlarınızın düğünlerinde de giydiğiniz için çok önermiyoruz. Ayrıca balık elbiseler dar olduğu için çok rahat hareket edilmesini engeller. Bu mutlu ve sürekli dans edip eğlenecğiniz gecenizde bu tarz elbiseleri çok fazla önermiyoruz. Kabarık nişan elbiseleri içinden seçiminizi yaparsanız hem gece boyu rahat hareket edersiniz hem de sizden başka kimse kabarık elbise giymeyeceği için tek olmuş olursunuz. Kabarık elbiselerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Etek kısmı uçuş uçuş olan elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Hem bütün gece rahat rahat dans edebilirsiniz hem de kırda nişan yapacaksanız rüzgarla eteklerinizin uçuşmasının tadını çıkarabilirsiniz. Çok fazla takı takmanızı önermeyiz. Bir süre sonra sizi sıkacaktır ve bunaltacaktır. Ayrıca çok yüksek topuklu ayakkabıları da tercih etmemelisiniz.

Kabarık nişan elbiselerini her modelde ve renkte bulmanız mümkün. A şeklinde ini modeller, prenses model ve daha fazlasını tercih edebilirsiniz. Ayrıca bel ve kalça kısmı oturan bacaklara doğru bollaşan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sene çok abartılı modeller moda olmadığı için biz A tarzındaki modelleri tavsiye ediyoruz. Ayrıca çok fazla taşlı, işli modeller de demode bir görüntü oluşturuyor. Seçiminizi yapmadan önce birçok model deneyin ve içinize en sinen modeli alın. Güzel gecenizin en güzel gelini siz olun. İyi alışverişler dileriz 🙂

 

göğüs-kısmı-taş-işli-kabarık-nişanlık-modelleri
Göğüs kısmı taş işli kabarık nişanlık modelleri
kabarık-etekli-nişanlık-modelleri
Kabarık etekli nişanlık modelleri
kabarık-nişanlık-modelleri-pembe
Kabarık nişanlık modelleri pembe
kabarık-nişanlık-modelleri-saks
Saks mavisi renginde kabarık nişanlık modelleri
straplez-kabarık-nişanlık-modelleri
Straplez kabarık nişanlık modelleri
su-yeşili-kabarık-nişanlık-modelleri
Su yeşili kabarık nişanlık modelleri
süt-mavi-kabarık-nişanlık-modelleri
Süt mavi kabarık nişanlık modelleri
üstü-işli-kabarık-nişanlık-modelleri
Üstü işlemeli kabarık nişanlık modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir