İstikbal Düğün Paketleri

Yakında dünya evine girecek olan çiftlerin en büyük problemi ev yerleştirmektir. Ev eşyalarını almak hem çok masraflı bir iştir hemde seçmek açısından zordur. İstikbal düğün paketleri ile hem uygun fiyata hem de çok şık oturma odası takımı, yatak odası takımı ve misafir odası takımı alabilirsiniz.

Düğün paketi içinde yatak odası takımı, oturma odası takımı ve misafir odası takımı bulunuyor. Ayrıca eşinizle beraber doyumsuz sohbetlerinizi yapacağınız ve en güzel akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz yemek odası takımı bulunuyor. Düğün paketlerinin fiyatları içine dahil olan mobilyalara bağlı olarak değişmektedir. Yemek odası takımı içinde 4 kişilik, şık bir masa ve sandalyeler yer alır. Oturma odası takımında 2 adet çift kişilik bir oturma grubu buna ek 2 adet tek kişilik koltuk bulunabilir veya bu yıl moda olan L tipi koltuk olabilir. Ayrıca oturma odası takımına ek olarak tv ünitesi bulunabilir. Evinizin büyüklüğüne ve dizaynına göre bunları seçebilirsiniz. Misafir odası takımında ise 2 adet şık koltuk ve yanında dilerseniz 2 adet tekli koltuk olabilir. Yine salonunuzun büyüklüğüne göre bunları seçebilirsiniz. Ayrıca eskiden çok moda olan vitrinlerin yerini şimdilerde konsollar aldı. Konsollar genellikle kapaklı, içi görünmeyen şekilde dizayn edilmiştir. Salonunuza şıklık katar ve dağınık bir görüntü oluşturmaz.

Düğün paketi içine istediğiniz eşyaları katabilirsiniz. Düğün paketleri genelde 4.000 tl civarından başlayan fiyatlardadır. İstediğiniz modele göre 10.000 liraya kadar çıkabilir. Her düğün paketinin içerisinde aynı mobilyalar yoktur. Fiyat içine dahil olan mobilyalara göre de değişir. İyi alışverişler dileriz.

İpek Mobilya Düğün Paketleri
İpek Mobilya Düğün Paketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir