İspanyol Paça Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

İspanyol paça pantolon üzerine gömlek, tişört, tunik, hırka, ceket kısacası elinizde ne varsa giyerek kombin yapabilirsiniz. Tabiki giydiğiniz kıyafeti de biraz süsleyerk kombininizi tamamlayabilirsiniz. Böylece daha şık ve trend bir duruş yakalayabilirsiniz. İspanyol paça pantolonlar son yıllarda kadınların çok severek giydikleri hem şık hem de spor duran pantolon modelidir. Kot pantolondan tutun da kanvas pantolonların hatta kumaş pantolonların bile ispanyol paça modeli vardır. 2016 modasında yüksek bel ve bel ve kalça kısmı yapışan, dar dizden aşağısı bollaşan ve ispanyol paça inen modeller çok modadır. Vücut şeklinize göre bir ispanyol paça alarak alışverişe başlayabilirsiniz.

İspanyol paça pantolon üzerine basic veya baskılı bir tişört giydiyseniz eğer, vücut şeklinize göre isterseniz tişörtü pantolonunuzun içine sokabilirsiniz isterseniz de dışarıda bırakabilirsiniz. Eğer baskısız, basic bir tişört ise üzerine desenli bir şal takarsanız çok tarz bir duruş elde etmiş olursunuz. Baskılı veya desenli bir tişört giydiyseniz uygun küpeler veya halka küpeler takabilir, parmaklarınıza da bolca yüzük takarak trend bir duruş yakalayabilirsiniz. Bu kombinin altına kesinlikle dolgu topuk rahat edebileceğiniz bir ayakkabı öneriyoruz veya 2016 modasında sıkça gördüğümüz kalın topuklu kaba ayakkabılardan tercih edebilirsiniz.

İspanyol paça pantolon ile işe gitmek istiyorum diyorsanız. Pantolonunuzun üzerine şık bir bluz veya gömlek giyerek kombinleyebilirsiniz. Gömleğinizi pantolonun içine sokmanızı öneririz. Belinize de şık bir kemer takarsanız harika bir görünüm elde edersiniz. Eğer iş yerinde veya şık giyinerek gitmek istediğiniz yerde ayakta uzun süre duracaksanız altına rahat bir ayakkabı yüksek tabanlı sandalet veya hafif topuklu ayakkabı öneriyoruz. Fakat ben şık olmak istiyorum herkesin gözü bende olsun istiyorum diyorsanız altına kalın topuklu ayakkabılardan tercih edebilirsiniz.

İspanyol paça pantolon ile daha farklı kombinlerde yapabilirsiniz. Üzerine tunik giyebilirsiniz. Bu retro bir duruş sağlar. Üzerine istediğiniz kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Yaz modasında ise göbek açık bir üst tercih edebilirsiniz. Trend bir duruş yakalamış olursunuz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı isterim. İyi alışverişler hanımlar, modayla kalın. 🙂

beyaz-ispanyol-paça-ile-kombin
Beyaz ispanyol paça ile kombin
ispanyol-paça-gömlek-kombini
İspanyol paça ile gömlek kombini
ispanyol-paça-ile-ceket-kombini
İspanyol paça ile ceket kombini
ispanyol-paça-pantolon
İspanyol paça ile göbek açık kombini
ispanyol-paça-pantolon-ile-kış-kombini
İspanyol paça pantolon ile kış kombini
ispanyol-paça-pantolon-ile-kombinler
İspanyol paça pantolon ile kombinler
ispanyol-paça-pantolon-ile-retro-tarz
İspanyol paça pantolon ile retro tarz
ispanyol-paça-pantolon-kombini
İspanyol paça pantolon kombini
kareli-ispanyol-paça-pantolon-kombini
Kareli ispanyol paça pantolon kombini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir