İpek Mobilya Düğün Paketleri

İpek mobilya düğün paketleri onlarca çeşit ve renkte yeni evlenenler için uygun fiyatlarda mağazalarda yerini almıştır. Düğün paketleri yeni evlenen çiftler için uygun fiyatlarda olmaktadır. Ayrıca içerisinde yemek odası, oturma odası ve yatak odası bulunmaktadır. Bu nedenle her şeyi ayrı ayrı almaktan daha ucuza denk gelmektedir.

Düğün paketleri içinde eşinizle doyumsuz sohbetlerinizi yapacağınız yemek odası takımı, kendinizi en rahat hissedeeğiniz yatak odası takımı ve sevdiklerinizi ağırlayacağınız ve hoş sohbetlerinizi yapacağınız oturma odası takımı bulunmaktadır. Yemek odası takımı içinde genelde 4 veya 8 kişilik yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır. Ayrıca yemek takımlarınızı koyabileceğiniz komidin gibi bir mobilya da olabilir. Oturma odası takımında ise genelde 2 adet çift veya 3 kişilik koltuk, 2 adet tek kişilik koltuk bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak tv ünitesi ve orta sehba da eklenebilir. Yatak odası takımında ise çift kişilik bir yatak ve 2 adet komidin, büyük bir kıyafet dolabı bulunmkatadır.

Düğün paketleri fiyatları almak istediklerinize göre değişir. İçerisinde yazan bütün eşyaları almayabilirsiniz veya ekleme de yapabilirsiniz. Genelde fiyatları 4.500 ile 10.000 arasında değişmektedir. İyi alışverişler dileriz.

İpek Mobilya Düğün Paketleri
İpek Mobilya Düğün Paketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir