İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2015

İğne oyası yapmak hem el yeteneği hem de boş zaman gerektirir. Ev hanımları veya çalışan kadınların yıllardır en büyük hobileri arasındadır. İğne oyası ile çok değişik motifler uygulayarak çok farklı alanlarda deneyen kişiler olmuştur. Hayal gücünüze güveniyorsanız ve boş zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız böyle bir hobi edinebilirsiniz.

İğne oyası ile tesbihler, havlu kenarları, yazma kenarları, oda takımları ve daha birçok şey üretebilirsiniz. Aynı zamanda bu yaptığınız iğne oyalarını satıp para da kazanabilirsiniz. Para kazanmayı tercih etmiyorsanız sevdiklerinize armağan edebilirsiniz veya kızınızın çeyizine saklayabilirsiniz.

İğne oyası havlu kenarı modellerini sizin için derledik. Hazırladığımız foto listesine bakarak sizde evinizde değişik motifleri deneyebilirsiniz. Küçük motifli iğne oyalarını küçük havlularınıza, büyük motifli iğne oyalarınızı ise büyük havlulara uygulayabilirsiniz. İğne oyası havlular günümüzde oldukça moda olup her evde bulunur. kimilerine göre demode olsa da modası hiç geçmeyecektir. sonuçta el emeği göz nurudur.

Sizlerde bizlere iğne oyası motiflerinizi yollayıp yardımcı olabilirsiniz. Galerimizde siz de iğne oyalarınızı yayımlayıp bu işle uğraşan hanımlara destek olabilirsiniz. Bol iğne oyalı ve hobili günler geçirmeniz dileğiyle…

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir