Gri Streç Tişört Modelleri

Gri streç tişörtler 2017 yaz modasında özellikle erkeklerde fazlasıyla göreceğimiz modellerdendir. Streç tişört modası bu yazın favorileri arasında. Eskiden sadece kadınların giydiği streç tişörtler erkeklerde daha trend. 2017 yaz modasında kadınlar için daha salaş tişörtler, askılılar, atletler moda iken erkeklerde streç tişörtler çok moda.

2017 modasında erkeklerin en trend renkleri arasında olan gri ile kombinleme yaparken sadece gri ve siyah tonlarında giyinmek istiyorsanız altına siyah pantolon üzerine daha koyu gri hırka tercih edebilirsiniz. Gri renk olarak kombinlemesi en kolay renklerdendir. Ayrıca bu yaz erkek modasında kadınlarda aşık olduğumuz floral desenler yani renkli çiçek desenleri çok moda. Çiçekli ve feminen desenleri sadece kadınlarda değil erkeklerde de görmeye başlayacağız demek oluyor. 2017 yaz erkek modasında bir başka trend ise nostalji. 2016 yılında da gördüğümüz nostalji kıyafetleri bu yaz çok daha fazla göreceğiz. İspanyol paça pantolonlar, renkli baskılar, balıkçı yakalı tişörtler ve streç, vücuda yapışan tişörtleri çok fazla göreceğimiz bu yaz erkeklerin en renkli oldukları yaz diyebiliriz.

Gri rengini kombinlemek oldukça kolay. Öncelikle renkli mi yoksa sade mi giyineceğinize ve nereye gideceğinize karar vermeniz gerekir. Gideceğiniz yere uygun giyinmeniz çok önemli. şık bir davete, yemeğe katılacaksanız ve gri bir vücudunuzu saran tişört ile kombin yapacaksanız öncelikle üzerinize oturan, kısa bir ceket almanız gerekir. Bu ceketin rengi siyah, gri tonlarda (tişörtten farklı bir gri tonda) veya desenli modeller olabilir. Özellikle çok açık gri renkte bir tişört giyiyorsanız desenli ceketleri tercih etmenizi öneririz. Tişörtün yakası çok önemli bir nokta. Üzerinize ceket alacağınız için tişört yakası bisiklet yaka asla olmamalıdır. Salaş bir kesik yaka veya salaş kesimli V yaka olabilir. Altına ise ceket ile uyumlu renkte siyah pantolon veya kanvas pantolon tercih edebilirsiniz. Eğer günlük giyimde streç bir gri tişört ile kombin yapacaksanız da her ihtimale karşı üzerinize salaş bir ceket veya hırka alabilirsiniz. Pantolon olarak ise her renk ve modelde pantolon olabilir. Ayrıca sokak modasının en trendleri arasında olan spor bir kep takarak bu yazın en trend erkeği siz olabilirsiniz. Ayakkabı olarak da spor ayakkabı tercih etmenizi öneririz. İyi alışverişler beyler.

Adidas siyah- gri erkek tişört
Koyu gri streç tişört
En moda streç erkek tişört modelleri
Desenli, streç, erkek tişört modelleri
Gri streç spor tişörtleri
streç, gri, erkek uzun kollu
Gri streç erkek tişört modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir