Gömlek Tayt Kombinleri

Kadınlar için giyimi de kombinlemesi de en rahat kıyafetlerden biri taytlardır. Ayrıca taytlar çok rahat olduğu için kadınların vazgeçilmezidir. Renk renk ve çeşit çeşit taytlar ile çok farklı kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca tayt kombinlerini işe giderken, gezmeye çıkarken ve özel bir günde rahatlıkla giyebilirsiniz.

İşe giderken ve özel bir günde giymek için şık bir tayt arıyorsanız bu taytlar kesinlikle deri ve siyah olmalıdır. Şıklığına göre bordo taytlardan da tercih yapabilirsiniz. Fakat siyahı kombinlemek her zaman daha kolaydır. Özel günler ve iş için tayları gömlekler ile kombinlemenizi öneririz. Şık, salaş ve şifon gömlekler tam da taytlara göre. Ayrıca biraz uzun, salaş taytları tercih ederseniz ve altına da isterseniz topuklu isterseniz düz ayakkabılar seçebilirsiniz. Topuklu bot veya özellikle çizme ile taytlar çok şık durmaktadır. Seçtiğiniz tayt rengine uygun gömlek rengi seçebilirsiniz. Siyah tayt ile istediğiniz renkteki gömleği seçmeniz mümkün. Gündüz gezmeye çıkarken ise daha spor bir giyim için isterseniz kot gömlekler isterseniz kareli, oduncu gömlekler veya asimetrik kesim gömlekler giyebilirsiniz. Asimetrik kesim gömlekler 2017’nin en trend gömleklerinden. Ayrıca 2017 modasında salaş gömlekler çok trend bu nedenle erkek reyonlarından da gömlekler alarak kombin yapabilirsiniz.

Tayt ve gömlek kombinlerinizi istediğiniz ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Kış ayları için özellikle botlar veya bootieler çok moda. Bahar aylarında şık bir giyimi stiletto, sandalet veya yüksek tabanlı babetler ile kombinleyebilirsiniz. Eğer spor giyim yaptıysanız da spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Kot gömlek ve tayt kombini 2016’da olduğu gibi bu yıl da çok moda. Eğer hala bir kot gömleğiniz ve taytınız yoksa mutlaka almanızı öneririz. Altına da siyah veya beyaz spor ayakkabı giyerek en trend kadın siz olabilirsiniz. Kombinlemekte sıkıntı yaşayanlar için aşağıda bir galeri oluşturduk. Mutlaka incelemelisiniz. Özellikle kış ve sonbahar ayları için fikir edinebilir ve şıklığı yakalayabilirsiniz. İyi alışverişler hanımlar, bizimle kalın.

 

deri-tayt-kombinleri
Deri Tayt Kombinleri
deri-tayt-tasarım-gömlek
Deri tayt tasarım gömlek
gömlek-tayt-kombini-baharlık
Gömlek tayt kombini baharlık
gömlek-tayt-kombinleri-kışlık
Gömlek tayt kombinleri kışlık
gömlek-tayt-ve-mont-kombinleri
Tayt ve mont kombinleri
gömlek-ve-tayt-kombini
Çok şık gömlek ve saks mavisi gömlek kombini
kot-gömlek-tayt-kombini
Kot gömlek ve tayt kombini
siyah-deri-tayt-ile-çok-şık-kombin
Siyah deri tayt ile çok şık kombin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir