Erkek Yelek Örgü Modelleri Ve Yapılışları

Erkek yelek örgü modelleri, ören kişinin hayal ettiği modelde olabilir. Örgü yelekler hem çok şık durmakta hem de sıcacık tutmaktadır. Erkek yelek modelleri bebeklere ve büyüklere olmak üzere iki şekilde örülebilir. Fakat beğenilen bir modelin hem küçüğü hem de büyüğü örülebilir.

Erkekler örme yelekleri hem günlük hayatta hem de iş hayatında rahatlıkla kullanabilirler. Yeleklerin örümü bittikten sonra önüne düğmeler veya fermuar dikilebilir. Düğüme dikilmiş olanlar daha spor durmaktadır ve günlük yaşamalarda dah sık tercih edilmektedir. Fakat fermuarlı olan yelek modelleri daha şık durmaktadır ve işe giderken de tercih edilebilir.
Erkek yelek örgü modelleri çok çeşitlidir. İstenilen her renkte örülebilir. Fakat daha çok kahverengi ve lacivert tonları tercih edilmektedir. Çok kalın olması istenmez. Mont içine de giyebilmek için daha ince örülebilir. Aşağıda sizin için hazırladığımız galeriyi inceleyebilirsiniz. Ve beğendiğiniz modeli seçerek sevdiğiniz kişilere örebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Aşağıda sizler için araştırdığımız ve hazırladığımız yelek örgü modelleri ve yapılışları adlı fotoğraf listesine göz atabilir, istediğinizi ya kendiniz yapabilir ya da hemen satın alabilirsiniz.

Erkek Yelek Modelleri
Erkek Yelek Modelleri
Birbirinden Şık Erkek Yelek Modelleri
Birbirinden Şık Erkek Yelek Modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir