Elbise Modası

Elbise modası denildiğinde aslında gece giyim, iş giyim, rahat ve günlük giyim, abiye giyim ve daha birçok dala ayrılmaktadır. Kadınların en çok tercih ettiği kıyafetler olan elbiseler her kadının dolabında onlarca çeşit modeller ve renk olarak bulunmaktadır. Ama biz kadınlar her yeni model çıktığında almak istediğimiz için her yılın modasını takip ederek yeni modeller için de dolabımızda yer açarız.

Günlük ve rahat elbiselerde 2016 modası hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunuyor. Bu yıl günlük elbiselerde miniler çok fazla bulunmamaktadır. Genelde uzun elbiseler veya ara boy elbiseler çok fazla göze çarpmakta. Kadınların hem rahat olabileceği hem de zarif görüneceği elbiseler bu yıl moda. Uzun elbise seçimlerinizi bol ya da dar elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Kilonuza göre seçim yapmanızı öneririz. Ayrıca bu yıl elbise modasında yarasa kollar ve kayık yakalar oldukça moda. Sadece günlük giyimde değil abişye giyim ve iş giyiminde de bu yakalar ve kolar çok moda. Ayrıca renk olarak günlük elbiselerde beyaz en moda renk. Bunun dışında renkli modellerden yana da terc,h yapabilir ve kendi modanızı yaratabilirsiniz.

Gece elbiselerinde ve abiye kıyafetlerde ise 2016 modası şıklıktan yana. Özellikle göbek açık modeller veya dekoltesi bulunan modeller en çok tercih edilmesi gereken modeller. Abiye modellerde özellikle genç kızların tercih edeceği alt ve üst ayrı takımlar çok şık ve zarif. Bu modellerde göbekte hafif dekolte oldukça seksi görünmektedir. Gece elbisesi modellerinde ise miniler her zamanki gibi modasını koruyor. Ayrıca renk olarak bu yıl şu renk moda diyemeyiz. Fakat açık tonlar özellikle süt mavi ve toz pembe veya dikkat çekici renkler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her zamanki gibi siyah elbiseler ise asaletini korumaktadır. Ayrıca bu yıl gece elbiselerinde yeni bir moda olan kloş etek elbiseler ve ara boy etekli elbiseler tercih edilmekte. Mağazaları gezdikten sonra sizde kendinize en yakışan elbise modellerini seçebilirsiniz. Hanımlar ne kadar çok gezerseniz o kadar çok modayı takip edersiniz. İyi alışverişler dileriz.

 

 

gece-elbisesi
abiye-giyim Gece Elbisesi Modelleri
göbek-açık-beyaz-elbise
2016 Modası Abiye Elbise
günlük-uzun-elbise
Günlük ve Rahat Elbise Modelleri
kayık-yaka-elbise
Kayık Yaka Elbise Modelleri

 

 

elbise-modelleri-kısa
Rengarenk Elbise Modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir