Desenli Göz Makyajı Modelleri

Merhaba hanımlar, desenli göz makyajı modelleri son zamanlarda bayağı trendleşmiş durumda. Aslında bu desenli göz makyajları genellikle show amaçlı yapılsa da insana ilham veriyor. Günlük hayatta kullanımı belki zor olsa da gece eğlenmeye çıkarken, partiye giderken veya maskeli bir baloda rahatça kullanabileceğiniz birçok model var.

Öncelikle ne yapmak istediğinize karar verin. Sonra istediğiniz şekli göz kalemi le gözünüz üstüne çizerek farlarla, eyeliner ile veya göz kalemleri ile renklendirin. Tüm bunları kaşlarınıza ve kirpiklerinize de uygulayarak göz makyajınızın bütün görünmesini sağlayın. Ayrıca göz üstüne, kirpiklere veya kaşlara uygulanabilecek birçok aksesuar bulunmaktadır. Özellikle kristal taşlar ve ışıltılı boncuklar muhteşem görünmenizi sağlar. Bu aksesuarları kiirpiklerinize veya göz çevvrenize dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz.

Gözlerdeki uygulamanız bittikten sonra daha anlamlı bakmanızı sağlayacak kirpiklere sıra gelir. Kirpikleri artık uzatmak çok kolay. Takma kirpiklerin uygulaması çok kolaydır. Ayrıca takma kirpiklerin uçlarına ekleyeceğiniz boncuklar veya kristal taşlar daha çekici ve sıradışı görünmenizi sağlayacaktır. Sıra geldi kaşlara, kaşlarda istee bağlı süsleme yapılabilir. Süsleme yapılırken kaş rengi değiştirilebilir veya kaş üzeine de kristal taşlar uygulanabilir. Son olarak da göze yakın yanak bölümü süslenmelidir. Bunun için renki pudralar, fondatenler uygulanabilir. Özellikle kullanılan ışıltılı pudralar sizi çok şahane gösterecektir.

Şimdi aşağıdaki galerimizden kendinize uygun ve denemek istediğiniz modelleri seçebilirsiniz. Bol makyajlı günler dilerim.

Desenli Göz Makyajı
Desenli Göz Makyajı
Göz Makyajı Modelleri
Göz Makyajı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir