Deniz Siyah Jean Pantolon Modelleri

Deniz siyah jean pantolon modelleri ”Mavi” markasının ürettiği modellerdir. Modelin adı denizdir. Farklı renklerde kot modeller olarak mağazalarda veya internette bulabilirsiniz. Siyah rengi en çok satan rengidir.

Erkekler günlük hayatta veya şık bir yere giderken genelde siyah rengi tercih etmektedirler. Bu nedenler siyah jean pantolonlar erkeklerin vazgeçilmezidir. Ayrıca skinny, dar slim, ultra skinny modelleri 2016 yılının en gözde modelleridir. Erkekler ne kadar dar pantolon giymeye alışkın olmasa da 2016 yılı ile alışkanlıklar değişecek. Ayrıca düşük bel modası artık eskide kaldı. Erkeklerde normal bel pantolonlar daha fazla tercih edilmekte ve düşük bel pantolonlara göre fazlasıyla şık durmaktadır.

Bayan jean pantolon modelleri ise 2016 yılında yine birbirinden renkli ve çeşitli. Renk seçeneği tamamen size kalmış. Fakat siyah jean pantolonlar hem sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterecektir hem de iş hayatında bile rahatça kullanabilirsiniz. Normal kot renklerini de tercih edebilirsiniz. Fakat kot renkleri iş hayatına uygun değildir. Ayrıca kadınlarda bu yıl yüksek bel modası devam ediyor. Artık çoğu bayan yüksek bele alışmış durumda. Bu nedenle yüksek bel kotları bulmanız çok kolay. Kot almadan önce mutlaka Mavi’ye uğramalısınız. İyi alışverişler dileriz.

 

Deniz Jean Pantolon Modelleri
Deniz Jean Pantolon Modelleri
En Şık Siyah Jean Modelleri
En Şık Siyah Jean Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir