Defacto Kaşe Kaban Modelleri

Kış aylarının gelmesi ve havaların soğuması ile kabanlar dolaplardaki yerlerini alır. Kabanların çok fazla renk ve çeşitleri bulunur. Özellikle çalışan bayanların ve erkeklerin çok sıklıkla tercih ettiği kaşe kabanlar kış ayları için iyi bir alternatiftir.

Kaşe kabanlar fazlasıyla sıcak tutarlar ve şık görünmenizi sağlar. Kaşe kabanlar erkeklerin de çok tercih ettiği kaban modelidir. Takım elbise üstünde de şık bir görünüm sağlar. Bayanlar da kaşe kabanları genelde etek veya elbise üstlerinde tercih ederler. Fakat kısa kaşe kabanlar ise kot üzerinde de çok şık görünmenizi sağlar. Defacto kış sezonunda çok çeşitli kaşe kaban modelleri ile sizlere hizmet vermektedir. Farklı renklerde ve desenlerde uygun fiyata alışverişinizi yapabilirsiniz. Şişme montlarınıza veya farklı montlarınıza ek olarak kaşe kabanları da alabilirsiniz.

Kaşe kabanların iç kumaş özelliklerine baktığınızda özellikle kaz tüyü olanlar sizi fazlasıyla sıcak tutacaktır. Belden kemerli olanlar da belinizi sardığı için çok şık görünmenizi sağlar. Özellikle bayan modellerde son zamanların trendi olan deri detaylar bulunabilir. Kırçıllı veya düz kaşe kabanları tercih edebilirsiniz. İyi alışverişler..

Aşağıda sizler için hazırladığımız fotoğraf listesine göz atabilir ve istediğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kaşe Kabanlar
Birbirinden Şık Kaşe Kabanlar
Defacto Kaşe Kaban Örnekleri
Defacto Kaşe Kaban Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir