Defacto Bayan Etek Modelleri 2016

Bayan etek modelleri 2016 yılında çok çeşitli renklerde ve çeşitlerde mağazalarda yerini almıştır. 2016 etek modasına bakacak olursak, özellikle genç kızlarda etekler mini veya uzun boy olacaktır. Orta yaş kadınlar da ise 2016 etek modası ara boy dediğimiz diz kapağı ile ayak bileği arasında bir boyda olacaktır. Ayrıca kalem etekler de her yıl olduğu gibi yine bu yılda çok tercih edilecektir. Eğer dolabınızda bu tarz etekler yoksa mutlaka almalısınız. Bu boyda etekler giyerek 2016’nın en trend bayanı siz olabilirsiniz.

2016 etek modelleri ise kış için deri, kadife ve kırçıllı kumaşlardan olacaktır. Yaz ayları için ise günlük giyimler de penye etekler veya şifon etekler çok gözdedir. Gece kıyafetlerinde kombinleyeceğiniz etekler de ise deri detaylı veya taş işli etekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca 2016 modasında kot eteklerde çok modadır. İster mini ister uzun ister ara boy bir kot eteği de dolabınızdan ayırmayınız. Renk olarak ise 2016 modasında lacivert ve haki renk ve tül detaylar göz önündedir. Fakat bayanların hiçbir zaman vazgeçemediği siyah renklerde ışıl ışıl görünmenizi sağlayacaktır.

2016 modasında bir önceki yılda çok kullanılan Pantolon etekleri de çok fazla göreceğiz. Tesettür giyimde de çok rahat kullanımı olan pantolon etekler dolaplarda mutlaka bulunmalıdır. Bol modalı günler…

Defacto Etek Modelleri
Defacto Etek Modelleri

defacto-bayan-etek-modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir