Dans Ayakkabı Modelleri

Dans ayakkabı modelleri çok çeşitlidir. Her dans için farklı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Latin dansları için ayrı modeller, hip hop için ayrı ayakkabı modelleri, oryantal için ayrı, bale içn ayrı, modern dans için ayrı ayakkabı modelelri bulunmaktadır. Dans ayakkabısı denince insanların aklında tek bir ayakkabı modeli canlanır. Bu da latin dansları için giyilen ayakkabı modelleridir. Çok çeşitli renklerde ve modellerde dans ayakkabılarını bulabilirsiniz. Kadın ve erkek için aynı renklerde üretilebilirler. Dans ayakkabıları dans showlarından önce özel olarak da üretilebilmektedir.

Erkek dans ayakkabıları kundura diye adlandırdığımız ayakkabılara benzemektedir. Çok hafif küçük topukları bulunmaktadır. Yere vurdukça ses çıkaran modelleri de bulunur. Genelde partnerinin de kıyafetlerine uygun olarak yapılır. Parlak renkler daha çok tercih edilir.

Kadın dans ayakkabıları ise çok çeşitlidir. Latin dansları için olan ayakkabı modelleri küçük topuklu, önü sivri gelmeyen, isteğe göre açık veya kapalı şekillerde olabilir. Genellikle simli ve parlaktır. Kıyafete göre uygun renkler seçilebilir. Model olarak incelemeniz gerekir. Çünkü çok fazla model vardır. Oryantal dansları için olan ayakkabı modelleri yüksek topuklu, ayağı oldukça seksi gösteren ayakkabılardır. Yüksek topuklu olması sizi korkutmasın, çünkü oldukça rahat ayakkabılardır. Ayrıca genelde ipli ve bantlı olacak şekilde ayağı saran modellerdir. Modern dans ve hip hop dansları için olan ayakkabı modelleri ise spor tarzdadır. Kişinin isteğine kalmıştır. İstenilen ayakkabı giyilebilir. Rahat hissetmek önemlidir. Bale de ise bilindiği gibi balerin ayakkabıları diye atlandırdığımız pisi pisi de denilen ayakkabılar giyilir. Bunlar yumuşak süngerden yapılmıştır. Ayağın şekline göre şekil alırlar. İstenilen renklerde yapılırlar. Bileklerinde bağlamaları bulunur. Bunun dışında da diğer dansların da ayakkabıları ayrıdır. Fakat en çok bunlar giyildiği için bunlarüzerinde durduk. İstediğiniz modeli bir ayakkabıcıya özel olarak yaptırabilir veya hazır olanlardan satın alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

altın-sarısı-dans-ayakkabı-modelleri
Altın Sarısı Latin Dans Ayakkabı Modelleri
balerin-ayakkabısı
Balerin Ayakkabıları
balerin-dans-ayakkabısı
Balerin Dans Ayakkabıları
bayan-dans-ayakkabısı-modelleri
Bayan Latin Dans Ayakkabı Modelleri
dans-ayakkabıları-erkek
Erkek Dans Ayakkabı Modelleri
dans-ayakkabısı-modelleri
Dans Ayakkabı Modelleri
erkek-dans-ayakkabısı-modelleri
Erkek Parlak Rugan Dans Ayakkabı Modelleri
latin-dans-ayakkabı-modelleri
Latin Dans Ayakkabı Modelleri
latin-dansları-için-ayakkabı-modelleri
Bayan Dans Ayakkabı Modelleri
oryantal-dans-ayakkabıları
Oryantal Dans Ayakkabı Modelleri
oryantal-dans-ayakkabısı-modelleri
Oryantal Dans Ayakkabı Modelleri
renkli-dans-ayakkabı-modelleri
Renkli Dans Ayakkabı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir