Damatlık Modelleri 2016

Damatlık Modelleri 2016

Damatlık modelleri 2016 yılında çok renkli. Damatların istediği her renk mevcut diyebiliriz. Özellikle parlak renkli modeller göz kamaştırıcı. Fakat ben asilliğimden ödün vermem siyah giyerim diyorsanız birçok siyah model arasından da seçim yapabilirsiniz.

Damatlık modelleri 2016 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi özellikle papyonla kullanımı çok sık görülecek ve damat olduğunuzu belli etmek istiyorsanız diğer herkes kıravat takarken sizin papyon takmanız çok mantıklı. 2016 yılında damatlık modellerinde siyah renk yine hakim. Siyah dışında lacivert, açık mavi, bordo ve kahverengini de görmem mümkün. Ayrıca bu yıl daha sık göreceğimiz renkli damatlıklar yeşil, mor ve kırmızı renkler de damatlıklarda farklı bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

Damatlık seçerken boyuna özen göstermelisiniz. Ceketinizin ve pantolonunuzun boyu size uygun olmalı. Özellikle smokin damatlık seçenler buna çok dikkat etmeli. En mutlu gününüzde en şık siz olmalısınız. Bu nedenle damatlık seçmeden önce iyi araştırmalısınız. İyi alışverişler.

Damatlık Modelleri 2016

Damatlık Modelleri 2016

Birbirinden Şık Damatlık Modelleri

Birbirinden Şık Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri 2016 Konusuna Ait Etiketler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık