Çoçuk Yelekleri Örgü Modelleri

Çocuk yelekleri örgü modelleri arasında kız çocukları ve erkek çocukları için farklı örgü modelleri bulunmaktadır. Çok çeşitli modeller arasından en beğendiğiniz seçip örebilirsiniz. Ördüğünüz yeleği isterseniz çocuğunuza giydirip isterseniz de sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

Örgü örmeyi bilen her kadının rahatça örebileceği modellerdir çocuk yelekleri. Büyük yeleklerine göre çok daha kolaydır yapımı ve boyut olarak küçük olduğu için kısa sürede biter. Örme yelekler sıcacık tuttuğu için kış aylarında çok fazla tercih edilmektedir. Çocuklar çok çabuk üşürler ve hasta olurlar. Ayrıca üşüdüklerinin farkında olmazlar. Bu nedenle bahar aylarında da dışarı çıkarken üzerine yelek giydirmek iyi olur. Sırtını ve belini sıcak tuttuğu için çocuğun üşümesini engeller.

Kız çocuk yelekleri genelde pembe, kırmızı, mor yelekler örülür. Ayrıca bu yelekler ponponlar veya çiçekler ile süslenebilirler. Erkek çocuk yelekleri ise daha çok mavi veya gri renkte yelekler örülür. Ayrıca yelek yerine süveter de örülebilir. Çocuklara giydirmek daha kolaydır. Bu nedenle yeleklerden daha çok tercih edilebilir, fakat yelekler kadar şık durmamaktadır. İstediğiniz renk ve desende yelekleri örmeye başlayabilirsiniz. Ördüğünüz yelekleri ister armağan edebilir isterseniz de giydirebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

Yelek Örgü Modelleri
Yelek Örgü Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir