Burç Ayakkabı Modelleri

Burç ayakkabı modelleri 2016 yılında da bot, mevsimlik, yazlık olarak birçok çeşit ile mağazalarda yerlerini almıştır. Burç ayakkabı modelleri deridir. Ayrıca numara olarak diğer markalara göre büyük numaraları bulabileceğiniz bir markadır. Sadece erkek ayakkabıları üreten bir markadır.

Erkeklerde genelde kıyafet alışverişi pek sevilmez. Fakat ayakkabı ve aksesuar alışverişi kadınlardan bile daha çok sevilir. Özellikle ayakkabının gösterişli, şık ve pahalı olmasına dikkat ederler. Bu nedenle ayakkabılarını hakiki deri alırlar. Erkek ayakkabılarında botların deri olması çok önemlidir. Deri botlar ayaklarınızı hem sıcak tutar hemde su geçirmediği için kışın ayağınızın rahat etmesini sağlar. Şu güzelim bahar aylarında ise mevsimlik ayakkabılar genelde tercih edilmektedir. Yine deri mevsimlik ayakkabılar tercih edilebilir. Çünkü deri ayağınızı terletmez ve zamanla ayağınızın şeklini aldığı için rahat etmenizi sağlar.

Erkeklerde moda renk şudur diye söyleyemeyiz. Çünkü genelde erkek ayakkabıları kahve tonlarında veya klasik siyahtır. İki renkte çok asil ve gösterisli görünmektedir. Özel günlerde takım elbiseniz ile siyah rugan hafif sivri burunlu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Gündelik hayatta ise hem kıyafetlerinizin tamamı ile uygun olan kahve tonlarında mevsimlik ayakkabıları tercih edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Burç Topuklu Ayakkabı Modelleri
Burç Topuklu Ayakkabı Modelleri
Burç Sivri Burun Ayakkabı Modelleri
Burç Sivri Burun Ayakkabı Modelleri
Birbirinden Şık Burç Bağcıklı Ayakkabı Modelleri
Birbirinden Şık Burç Bağcıklı Ayakkabı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir