Beyaz Lake Tv Ünitesi

Beyaz lake tv ünitesi 2016 yılında oldukça moda. Her markada rahatça bulabileceğiniz ve birçok çeşidi ile kolayca seçim yapabileceğiniz modeller mevcut. Beyaz lake tv üniteleri her mobilyaya uyum sağlayabildiği için insanlar beyaz rengi tercih etmektedir. Özellikle kahve tonları ile kombininde evi çk ferah göstermektedir. Ayrıca tv ünitesinin arkasına duvar kağıdı kaplandığı zamanda da. Tv ünitesi beyaz olduğu için duvar kağıdı gözü yormamaktadır.

Beyaz tv ünitesi tercihinizi yüzlerce model arasından seçebilirsiniz. Ayrıca bu yıl çok moda olan modeller arasından da seçebilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre raflarla tv ünitenizi zenginleştirebilirsiniz. Bu yıl moda modeller genelde sadece büyük dolaplı, ayaklı tek bir mobilyadır. Buna ekstrra olarak duvara monte edilebilecek raflar seçebilirsiniz. Böylece televizyonunuzun arkasına istediğiniz duvar kağıdını kaplatabilirsiniz. Duvar kağıdı üzerine de televizyonu monte ettirebilirsiniz.

Televizyon ünitelerinde yine bu yıl çok moda olan modeller genelde klasik modellerdir. Etnik desenli beya ayakları oymalı modeller çok moda. Eğer evinizin mobilyaları ile uyumlu ise direkt tercihinizi yapabilirsiniz. Televizyon ünitelerinin fiyatları 500 ile 4.000 lira arasında değişmektedir. İstediğiniz modeli seçebilir ve üzerinde basit oynamalar yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir