Bebek Yelekleri Modelleri

Bebek yelekleri, daha bebek doğmadan cinsiyeti belli oldu andan itibaren anneannelerin, babaannelerin, ninelerin veya annelerin örmeye başladığı ve bebek doğduğunda bebeğe en çok giydilern kıyafetlerdir. Bebeklere hem giydirilmesi kolay olduğu için hem de bebeği sıcak tuttuğu için çok fazla giydirilir. Bahar aylarında veya kış aylarında bebeklere giydirilebilir.

Bebek yelek modelleri çok çeşitli şekillerde örülebilir. Genellikle kız bebeklere pembe, mor, kırmızı renklerde örülürken erkek bebeklere ise mavi, gri renklerde örülür. Daha bebeğin cinsiyeti belli olmadan örülen yelekler ise beyaz renkte örülür. Hem erkek bebeğe hem de kız bebeğe uygun olsun diye bu renk tercih edilir. Kız bebeklere örülen yelekler genelde daha süslü, ponponlu, çiçekli veya fırfırlı modellerdir. Erkek bebeklere örülen yelek modelleri ise daha sade, adam yelekleri gibi veya üzerinde araba deseni vb olan modellerdir. Erkek bebek yelek modelleri veya kız bebek yelek modelleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi sitemizdeki diğer yazılarda bulabilirsiniz.

Örgü bilen bayanlar bebek yeleklerini çok kısa bir sürede örerler. Daha küçük boyutta örüldüğü için 1 günde bile bitebilir. Ayrıca el emeği olduğu için çok değerlidir. Bu nedenle sevdiklerinizin bebeklerine veya kendi bebeğinize yelek örebilirsiniz. Ayrıca el emeği olduğu için istenilen desende ve renkte örmeniz mümkün. Tamamen hayalinizdeki yeleği örebilir ve bebeğinize giydirebilirsiniz veya hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar 🙂

Güzel Bebek Yelek Modelleri
Güzel Bebek Yelek Modelleri
En Güzel Bebek Yelek Modelleri
En Güzel Bebek Yelek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir